| Fotka.com
BoZycietoHH
BoZycietoHH
  4 March 2011 (pierwszy post)

Produkcja muzyki dopasowana do słynnej gry metal gear solid jest wprost perfekcyjna {moim zadniem} . Bez wątpienia stoją na czele!.

http://www.youtube.com/watch?v=o9Pu92St5O0

http://www.youtube.com/watch?v=iGTxTDCY1vE

http://www.youtube.com/watch?v=l0lcG_aG9JM

SIimak
SIimak
  4 March 2011

aha.

Snakee
Posty: 37 (po ~442 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Snakee
  4 March 2011

Ooo tak. Soundtrack do MGSa to moim zdaniem najlepszy soundtrack w historii gier wideo.
Dlaczego jest taki dobry? Jest kilka powodow ;) MGS gra legenda dzielo mistrza Hideo Kojimy, gatunek sam dla siebie ciezko go szufladkowac ;)
Historia tak gleboka ze w portalu Zanzibac metal gear solid . us do dzis powstaja artykuly dotyczace poprzednich czesci.

od MGS2 kompozytorem muzyki jest harry gregson-williams, uczen Hansa Zimmera, dlatego mysle ze nie trzeba nic dodawac wiecej ;) Przekozak robil soundtracki do takich produkcji jak The Rock ( razem z zimmerem) czy Krolestwo Niebieskie. Na swoj styl ktory mozna latwo rozpoznac ;)

Hideo kojima glowny producent, tworca, scenarzysta i w ogole ojciec serii MGS jest wielkim pasjonatem hollywoodzkich filmow i muzyki dlatego sam nadzorowal prace nad soundtrackami w studiu gregsona williamsa ;)

Akurat trafiles w moja ulubiona gre stary ;)

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  4 March 2011

Nie ma co ukrywać ....wszystkie części mgs były MEGA ! wszystkie postacie wszystkie utwory i oczywiście fabuły gry. No ale wydaje mi się że zanim robią cześc MGS już wiedzą że będzie miała 10/10 hehe.

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  4 March 2011

Słuchając soundtracka z tej Nie możliwej gry jestem zdania tego co ty ...Muzyka wybija nawet soundtracki z wszystkich filmów jakie powstały na świecie chyba :}.
Też jestem fanem gry metal gear solid .

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  4 March 2011

Właśnie gram w MGS3. Jak dla mnie seria MGS to trochę więcej niż gra, to nie kolejna Fifa która wychodzi co roku czy CoD. Ze względu na poziom dopracowania, klimat, stylistykę, muzykę,i fabułę zakrawa mi to trochę na dzieło sztuki.

MusicMaker
MusicMaker
  5 March 2011

Podkłady są tak zrealizowane że po prostu nie ma się do czego przyczepić:)

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  6 March 2011

No nie jest więcej niż gra {myślę} po prostu gra na konsole tylko perfekcyjna ! ...Jak God of War czy tekken....:}

Snakee
Posty: 37 (po ~442 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Snakee
  7 March 2011

Oczywiscie ze to cos wiecej niz gra. Bo to bardziej interaktywny film niz gra ;) czas cut scen, jest duzo wiekszy niz sam gameplay ;)

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  17 March 2011

Jeśli chodzi o mgs 4 to tak z filmem się zgodzę .......filmików bodajże tam 60 czy 70 procent jest. Ale w poprzednich częściach bardziej skupienie było na grze :}

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.