Snakee
Posty: 37 (po ~442 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Snakee
  2 marca 2011 (pierwszy post)

"The only thing that makes life possible is permanent, intolerable uncertainty; not knowing what comes next."

My new mix series called "For senses"

The first mix.
Progressive, deep and dark. Just for your senses.
Mix called ANXIETY.

mixed by Snake

Genre : Dark, Progressive, Deep House, House Minimal (Mikrohouse)
320kbps. 10255. 143MB.

Dla wielbicieli glebokiego, mrocznego i budzacego niepookoj klimatu.

http://soundcloud.com/djsnakee/snake-for-senses-anxiety

Sebuch
Sebuch
  3 marca 2011
Snakee
Snakee: Płaczu nie bedzie, bo tylko Ty sie prezysz na tym forum piszac niedorzeczne teksty, lecz w tym temacie Ci sie nie udalo gdyz nie trafiles na bezmozga nastolatke z ktora masz jakiekolwiek szanse na slowa. Nie wiem po co te frustracje wyladowujesz piszac posty na forum, w dodatku fotkipl co sprawia ze jestes w nizinach lancucha pokarmowego w moim swiecie. Nie masz pojecia o muzyce ktora chcialem tutaj przekazac i śmiesz sie udzielac, jestes bezczelnym ignorantem, starajacym sie zablysnac w miejscu gdzie maja cie wszyscy gdzies pewnie jak i w twoim zyciu. Gdybym juz nie przerabial takich pacjentow jak ty to bym cie zbluzgal jak psa ze poznalbys z 30 nowych przeklenstw ale nie zrobie tego bo szczerze mowiac mi ciebie szkoda ze marnotrawisz czas (juz nie wazne ze twoj wazne ze moj) i nic nie masz z tego tylko kolejna cyfre nabitych postow. Nie udzielaj sie tutaj juz bo cokolwiek bys nie napisal NA PRAWDE bedzie zalosne. BTW zamiast siedziec tyle na fotce wez slownik i naucz sie jak pisze sie zwroty ktore sa czesto uzywane w zyciu, oszczedzisz sobie wstydu ( o ile taki masz i znasz w ogole znaczenie tego pojecia ) nie pozdrawiam

czlowieku wszpolczuje ci nie ma co ;)
na co te zalosne wypociny , radze czytac regulamin , na forum ma kazdy prawo sie udzielac , nie zadawaj dennych pytan :)
masz fajna koszule gejowska :rock:
Sebuch
Sebuch
  3 marca 2011
Snakee
Snakee: sprawia ze jestes w nizinach lancucha pokarmowego w moim swiecie.

twoim swiecie ? hahahahahaa poleglem :zonk:
nikt mnie jeszcze tak nie rozsmieszl jak ty :D
czyli swiecie muzyki disco polo :D
SkrapiiiKoKo
SkrapiiiKoKo
  3 marca 2011
Snakee
Snakee: No chyba nie ;) a nie musisz pisac takich bzdur bo moderatorzy sami wiedza kiedy maja banowac a kiedy nie, dla Ciebie ban nabijaczu ;)

Czy to jest temat do dyskusji czy tylko dałeś nam informacje bez jakiejkolwiek treści ???
I co teraz mamy zrobić? Zasypać Cie postami jakie to niby słodkie ?
Sebuch
Sebuch
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zasypać Cie postami jakie to niby słodkie ?

mhm najwyrazniej on tylko na to liczy , krytyki sie boi a to jest przykre :and:
Snakee
Posty: 37 (po ~442 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Snakee
  3 marca 2011

@ sebuch, wygladajac tak jak Ty nie smialbym pisac komukolwiek czekokolwiek na temat tego jak wyglada hahahhah
Nie wiem o jakiej krytyce mowisz bo jeszcze zadnego konstruktywnego posta nie napisales ( mysle ze zaden z 3937 nie byl konstruktywny )

@SkrapiiiKoKo,
przeczytaj moze jeszcze raz wszystko co bylo ujete w tym temacie zanim napiszesz kolejne glupoty, poniewaz nie bylo jeszcze tutaj ani slowa o muzyce ktora jest glownym tematem heheh no ale coz, wlasnie dla krytyki zalozylem ten temat.
Pytasz co macie z tym zrobic... hmm...
wydaje mi sie ze znaleźć chwile czasu, przesluchac i napisac swoja opinie jezeli cie interesuje taki styl muzyczny. ale to chyba dla ciebie za duzo heheh
moje wywody moze tak wam przeszkadzaja bo sa prawdziwe? ;D
na to wyglada, czasem sie zastanawiam, jezeli taki jest polskie spoleczenstwo to strach wychodzic na ulice bo wszedzie czyhają bezmozgie yetti jak wy hahah
Nie rozumiem w jakim celu sie tutaj udzielacie, co chcecie udowodnic.
Robicie z siebie idiotow nikt tego nie zauwaza nikt tego nie docenia a nie potraficie napisac poprawnie NA PEWNO, a chcecie mnie pouczac hahah
to jest tak zalosne ze sie nie miesci w glowie, wspolczucia dla rodzicow ( o ile ich macie) i raz raz, z powrotem do szkolki dzieci :)

Sebuch
Sebuch
  3 marca 2011
Snakee
Snakee: @ sebuch, wygladajac tak jak Ty nie smialbym pisac komukolwiek czekokolwiek na temat tego jak wyglada hahahhah Nie wiem o jakiej krytyce mowisz bo jeszcze zadnego konstruktywnego posta nie napisales ( mysle ze zaden z 3937 nie byl konstruktywny )

to lepiej nie mysl bo sie przemeczysz ;)
naucz sie czytowac jesli masz cos do powiedzenia :ziew:
Snakee
Posty: 37 (po ~442 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Snakee
  3 marca 2011
Sebuch
Sebuch: Snakee:@ sebuch, wygladajac tak jak Ty nie smialbym pisac komukolwiek czekokolwiek na temat tego jak wyglada hahahhah Nie wiem o jakiej krytyce mowisz bo jeszcze zadnego konstruktywnego posta nie napisales ( mysle ze zaden z 3937 nie byl konstruktywny ) to lepiej nie mysl bo sie przemeczysz ;) naucz sie czytowac jesli masz cos do powiedzenia

hahah, mowi to ten ktory nie potrafi pisac po Polsku, jak sie okazuje nie potrafi tez czytac ze zrozumieniem :lol2:
BTW, czy moderatorzy tutaj w ogole zagladaja i widza ja te bekarty zwiazkow alkoholikow z wada genetyczna mozgu niszcza temat o ambitnej glebokiej muzyce ktorej ich umysl nie bedize nigdy w stanie ogarnac?
SowaMarcin
SowaMarcin
  4 marca 2011
Snakee
Snakee: "The only thing that makes life possible is permanent, intolerable uncertainty; not knowing what comes next." My new mix series called "For senses" The first mix. Progressive, deep and dark. Just for your senses. Mix called ANXIETY. mixed by Snake Genre : Dark, Progressive, Deep House, House Minimal (Mikrohouse) 320kbps. 155. 143MB. Dla wielbicieli glebokiego, mrocznego i budzacego niepookoj klimatu.

żeby cie nie skrzywdzić przesłuchałem nawet po łebkach to co wkleiłeś tutaj, nic rewelacyjnego, ale nie rozumiem temat jest po to by pochwalić się ze posklejałeś kawałki czy co? do tego spinasz dupę, piszesz coś o zasadach ortografii a sam robisz błędy typu niepookoj czy glebokiego( polskie znaki synek)
podsumowując: jesteś marnym mentalnym gettem o przerośniętym mniemaniu o swoim guście/umiejętnościach. nie wiem po co tu to wrzucasz jak każdy ma w dupie takie szajs. To nie to samo jak pokazujesz to koledze/dupeczce która cie zna i nie powie ci ze słabe tylko powie ze spoko bez względu co pokażesz.
FromPolandProject
FromPolandProject
  4 marca 2011

Wreszcie ktoś wyskoczył z dobrą muzyką. Dla mnie osobiście gitara set, jest progres, jest klimat.

Pozdr...

Bassline89
Bassline89
  4 marca 2011
Sebuch
Sebuch: Snakee:@ sebuch, wygladajac tak jak Ty nie smialbym pisac komukolwiek czekokolwiek na temat tego jak wyglada hahahhah Nie wiem o jakiej krytyce mowisz bo jeszcze zadnego konstruktywnego posta nie napisales ( mysle ze zaden z 3937 nie byl konstruktywny ) to lepiej nie mysl bo sie przemeczysz ;) naucz sie czytowac jesli masz cos do powiedzenia

Krytyk zasrany się znalazł :lol2: Jak ziomek który słucha gagi , dody i disco polo może cokolwiek powiedzieć na temat muzyki elektronicznej. Nie kumasz tej muzy to odpuść sobie tematy związane z taką muzyką.
Snakee
Posty: 37 (po ~442 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.