DjEmasciZ
DjEmasciZ
  15 lutego 2011 (pierwszy post)
http://djemascizbdg.mp3.wp.pl/
Bassline89
Bassline89
  20 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fl 9 to gowno ... wali mnie to chcesz byc kozak zrob cos na starej wersli a nie prawie cale nuty na samych pluginach co jest bez sensu .... kij w to musze nute dokonczyc z ElectriZ'em ZIII

Ziomuś zaczynałem od Fl 3 troche dłużej w tym siedzę i wiem co jest dobre xD Ogarnij sobie jakiś zestaw wtyczek i na nich się ucz wykręcać bassy leady itp a nie na gotowca lecisz
DjEmasciZ
DjEmasciZ
  20 lutego 2011
ja itak zdania ci nie zmienie fl9 dla mnie jest do dupy i tak bd zawsze 8mi bardziej podchodzi wiec jak cie podnieca to ze robisz na 9 to mi to lotto rob se qrwa CH mnie to obchodzi co ty lubisz pozatym nie wiem czy wiesz co dobre moze podobaja ci sie jakies tluste brzydkie babcie po 70tce...
ILoveBass
Posty: 12 (po ~259 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ILoveBass
  20 lutego 2011

to nie ma kopa ale myślę, że niektóre bity do electric boogie by się nadawały :)
ale tak na poważnie to Ci powiem, że niektóre te kawałki są troszkę za monotonne.
wiesz, nie ma w nich tego pierdyknięcia.Czasami odnosi się wrażanie jakbyś uczepił się jednego bitu i maglował go do upadłego dodając coś tam czasami.
ponadto potwierdzę słowa osoby, która się już wypowiedziała - to nie jest elektro.
moja rada - posłuchaj sobie czegoś na czego kształt byś chciał zrobić kawałek.i zrób coś podobnego ale tylko dla siebie.potem ćwicz sobie i eksperymentuj dodając więcej od siebie aż stworzysz coś zupełnie nowego.ponadto proponuję Ci pobawić się samplami.Kiedyś również tworzyłam i starałam się wprowadzać swoje własne dźwięki. wtedy utwór nabiera czegoś od ciebie- czegoś więcej niż tylko kilku posklejanych sampli.
Ogółem naprawdę czuć, że lubisz się w to bawić więc się nie zrażaj.
Polecam Ci stronkę megatotal.pl to miejsce dla ludzi z pomysłem na muzykę, którzy chcą się wypromować. tworzysz album, tracklistę i zarabiasz wirtualne pieniądze aż do czasu kiedy zarobisz na wydanie płyty. powodzenia :)

żeby nie było, że jestem taka okrutna powiem Ci, że Projekt236 mi się nawet podoba :) ot lajtowo.lubię sobie czasem odpłynąć przy takich nutach.
no ale elektro to to nie jest .

Bassline89
Bassline89
  20 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja itak zdania ci nie zmienie fl9 dla mnie jest do dupy i tak bd zawsze 8mi bardziej podchodzi wiec jak cie podnieca to ze robisz na 9 to mi to lotto rob se qrwa CH mnie to obchodzi co ty lubisz pozatym nie wiem czy wiesz co dobre moze podobaja ci sie jakies tluste brzydkie babcie po 70tce...

Na starej piczy młody uj się ćwiczy :lol:
Masz to w dupie a ja siedze w chałupie i siaba daba dobra trawa :skok:
Widze że ty nie wiesz co dobre skoro jedziesz na samplach to jesteś łepek z podstawówki nie pier!!ol że sample są lepsze od vst.
Jest takie magiczne urządzenie w fl 3xOsc ogarniesz to bede mieć do ciebie szacunek. Chciałem dobrze dla ciebie zachowałeś się jak dzieciak
DjEmasciZ
DjEmasciZ
  21 lutego 2011
3xOsc xD czlowieku to badziewie to juz dawno mam obadane xD wszystkie te podstawowe pluginy co sa w fl8 mam juz dawno ogarniete ale nie wl 15pluginow na raz i nie sram ich na 10patern'ow zeby lecialy wszystkie na raz jak pare ludzi na wp ktorych palcem nie bd wytykac jak cie to zadowoli to zainstaluje sobie 9 zrobie cos i wystawie cala nute zrobie ci na pluginach nie liczac bitu ktory w moim wykonaniu bardziej podchodzi pod (klubbheads)... kazdy ma swoj gust muzyczny kazdy slucha czegos innego i kazdy robic to co lubi wiec nie wiem na grzyba zaczyna sie dyskusja na temat ze komus czegos brakuje innemu ze jest fajne itp ja tak na koniec poweim ze jak komus sie nie podoba to niech nie slucha tyle z mojej str
DjEmasciZ
DjEmasciZ
  22 lutego 2011

zrobilem ci nute na FL9 uzylem 1 pluginu a reszte zrobilem sam pozdro

Konto usunięte
Konto usunięte: Dj EmasciZ - utwor The Funky Beats
Bassline89
Bassline89
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zrobilem ci nute na FL9 uzylem 1 pluginu a reszte zrobilem sam pozdro Cytat:Dj EmasciZ - utwor The Funky Beats

Pochwal sie nią ;D
DjEmasciZ
DjEmasciZ
  22 lutego 2011

to wejdz na wp link jest w pierwszym poscie a ta nuta jest pierwsza i dzis dodana wiec prosze pochwale ci sie

DjEmasciZ
DjEmasciZ
  22 lutego 2011
i tak nawiasem na stronie są kawałki ktore nie sąelectro wystarczy umiec czytac co jest obok tytulu napisane

Konto usunięte
Konto usunięte: "The Funky Beats" (Electro)


Konto usunięte
Konto usunięte: "Projekt236" (Trance)


wiec radze przygladac sie co jest w pewnych nutach obok w nawiasie napisane bo to ze Projekt236 nie jest electro to wiem bo sam to zrobilem... d(-.-)b
Bassline89
Bassline89
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak nawiasem na stronie są kawałki ktore nie sąelectro wystarczy umiec czytac co jest obok tytulu napisane Cytat:"The Funky Beats" (Electro) Cytat:"Projekt236" (Trance) wiec radze przygladac sie co jest w pewnych nutach obok w nawiasie napisane bo to ze Projekt236 nie jest electro to wiem bo sam to zrobilem... d(-.-)b

Tylko że te utwory to nie są Electro, to jest typowe electro (nie mylić z Electro_house) http://www21.zippyshare.com/v/84414969/file.html
Nie wiem nawet do jakiego podgatunku zaliczyć muzyke z bydgoszczy ale na pewno nie jest to electro.
DjEmasciZ
DjEmasciZ
  22 lutego 2011

to jest bydgoskie electro Dj ElectriZ mi pomaga w niektorych projektach... nawiasem sugerujesz ze np robie to co on bo sie od niego ucze to on tez nie robi electro?? jesli nie to mi powiedz co to jest za gatunek muzyki w takim razie i tak w ogóle nie musisz cytowac mojego posta jesli glownie piszesz tu tylko ty i ja

FromPolandProject
FromPolandProject
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zrobilem ci nute na FL9 uzylem 1 pluginu a reszte zrobilem sam pozdro


Poszukaj jakiejś strony wixiarze.com, tam się przyjmie

Ile czasu grzebiesz na Fl-u ??
DjEmasciZ
DjEmasciZ
  22 lutego 2011

półtora roku na fl-u

Konto usunięte
Konto usunięte: 2035 electro & klubbheads pod to mi podchodzi


^ ^ chodzi o nute na mojej str wrzucona dzis wiec nie wiem czy wy aby na pewno sie znacie jeden mowi ze to nie jest electro inny ze cos innego ogarnijcie sie z lekka bo pindolicie farmazony
DjEmasciZ
DjEmasciZ
  25 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dj ElectriZ (http://djelectrizbdg.mp3.wp.pl/) 2011-02-25 1758 zgłoś do moderacji Odpowiedz W dobrym kierunku idziesz. z nuty na nuty coraz lepiej ! tu pokazałeś co potrafisz ;D pozdro!! ELECTRO BDG!


i co rura zmiekla?? wiec jak nie wiecie jak brzmi electro to sie nie wypowiadajcie bo mi was zal sie zrobil
FromPolandProject
FromPolandProject
  25 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cytat: Dj ElectriZ (http://djelectrizbdg.mp3.wp.pl/) 2011-02-25 1758 zgłoś do moderacji Odpowiedz W dobrym kierunku idziesz. z nuty na nuty coraz lepiej ! tu pokazałeś co potrafisz ;D pozdro!! ELECTRO BDG!i co rura zmiekla?? wiec jak nie wiecie jak brzmi electro to sie nie wypowiadajcie bo mi was zal sie zrobil


No i ........ chciałeś się pochwalić komentarzem jakiegoś tam DJ, co to ma niby zmienić.

PS: Rurę mam twardą tylko wtedy jak trzeba :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.