DjEmasciZ
DjEmasciZ
  15 lutego 2011 (pierwszy post)
http://djemascizbdg.mp3.wp.pl/
MusicMaker
MusicMaker
  15 lutego 2011

What The Fuck ?

Sebuch
Sebuch
  15 lutego 2011

co to ma niby byc ? :zonk:

tibauld
tibauld
  15 lutego 2011

Wypad stąd :P

DjEmasciZ
DjEmasciZ
  15 lutego 2011

haha tez was pozdrawiam xD

DjEmasciZ
DjEmasciZ
  15 lutego 2011

wstawilem to tu bo brakuje mi 8300 sciagniec zeby miec szanse nagrania mojej wlasne plyty a ze to jest forum muzycze wstawilem linka do mojej strony....

CarlsProject
Posty: 66 (po ~250 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
CarlsProject
  16 lutego 2011

Moim zdaniem pomysł jest .Zaczyna się dobrze , fajny bit tylko brakuje lini melodycznej która by się zaczynała od 16 secundy .Ja Twoim miejscu popracowałbym nad tym bo to może być fajny utwór .

Gothiclady
Gothiclady
  16 lutego 2011

szczerze to nie wiem co mam zrobic z tym tematem...

DjEmasciZ
DjEmasciZ
  16 lutego 2011
robie programem FL Studio szczerze jeszcze sie ucze bo mam dopiero roz z tym programem teraz krece nute z Dj ElectriZ wiec mam jakas pomoc jesli chodzi o melodie itp w porownianiu ze stara moja strona a tą ta jest o wiele lepsza i są bardziej dopracowane kawałki
Bassline89
Bassline89
  17 lutego 2011

Jeszcze długa droga przed tobą. Zanim Fl rozkminiesz minie sporo czasu.

DjEmasciZ
DjEmasciZ
  17 lutego 2011
no raczej juz mam opanowanego znaczy ta werse co ja mam robie na fl8 bo te nowsze sa do dupy z lekka... pluginami sie nie bawie wszystko robie na samplach ktore sciagnelem i od kilku dj... wiec wszystko jedzie z mojej glowy bo nie chce mi sie przerabic czy robic to co inni bardziej cos swojego
Bassline89
Bassline89
  19 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no raczej juz mam opanowanego znaczy ta werse co ja mam robie na fl8 bo te nowsze sa do dupy z lekka... pluginami sie nie bawie wszystko robie na samplach ktore sciagnelem i od kilku dj... wiec wszystko jedzie z mojej glowy bo nie chce mi sie przerabic czy robic to co inni bardziej cos swojego

Fl 9 jest najlepszy bynajmniej dla mnie,weź daj sobie spokoj z samplami człowieku hehe
DjEmasciZ
DjEmasciZ
  19 lutego 2011

fl 9 to gowno ... wali mnie to chcesz byc kozak zrob cos na starej wersli a nie prawie cale nuty na samych pluginach co jest bez sensu .... kij w to musze nute dokonczyc z ElectriZ'em ZIII

FromPolandProject
FromPolandProject
  19 lutego 2011

O kolo to nie jest electro, tak wogóle to nie wiem do jakiego gatunku to zaliczyć, jakaś wixa czy uj wie co ?

Konto usunięte
Konto usunięte: . pluginami sie nie bawie wszystko robie na samplach ktore sciagnelem i od kilku dj... wiec wszystko jedzie z mojej glowy bo nie chce mi sie przerabic czy robic to co inni bardziej cos swojego


Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko jedzie z mojej glowy


A myślisz że sample to same się zrobiły ha ha :D

Konto usunięte
Konto usunięte: bo nie chce mi sie przerabic czy robic to co inni bardziej cos swojego


A nie chce Ci się to po co się wogóle do tego zabierasz. Gotowe presety są do tego żeby pokazać możliwości wtyczki. a nie po to żeby używać ich jak puzzli, tak jak ty używasz sampli
SIimak
SIimak
  19 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: What The Fuck ?

What The FUNK?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.