LyuBovI
LyuBovI
  15 lutego 2011 (pierwszy post)
http://www26.zippyshare.com/v/80643931/file.html

Tracklista:

1. Mike De Ville - Pump It Up (Rico Bernasconi & Max Farenthide Remix)

2. Dan Balan - Chica Bomb (Cool Clive Remix)

3. Ace Of Base - All For You (Broken Tunes Remix)

4. Broken Tunes - Dance Over Me (Easytech Mix)

5. Bastian Van Shield - King Of My Castle (King Was Here Mix)

6. Carra & Rudari Feat. Sam Wood - Music In Me (Lysark & Da Brozz Remix)

7. Jessie M - What You Need (Original Mix)

8. DJ Gollum feat. Scarlet - Poison (Marco Van Bassken Remix)

9. Mr Basic vs Bart - Disco Brain Damage (Original mix)

10. Gorillaz - Feel Good Inc 1.1 (EasyTech Club Remake)

11. Vinylshakerz vs. Rico Bernasconi - One Night In Bangkok (Digital Mode Nightflight Remix)

12. Sir Colin feat. Raheema - Who I Am (Zurich Youngster) (South Blast! Electric Remix)

13. Giga Dance meets Sven E. - Take Your Chance (Raindropz Remix)
BlueBerry85
BlueBerry85
  15 lutego 2011

przejścia jak w winampie
trackilista fatalna kicz i tragedia

moje uszy krwawią....
dobrze ze wrzuciłes na zippy to przynajmniej nie musiałam sobie zaśmiecać kompa ujnią.

DjEmasciZ
DjEmasciZ
  15 lutego 2011

bardziej electro-hause a nie electro moze troche nad tym popracuj dluzej bo nie jest tak ze se walniesz to tak srak itp wiem co mowie pozdro ...

DavidMusic
DavidMusic
  19 lutego 2011

& eIectro-house bez cienia wątpliwości.
Niektóre kawałki z trackIisty jak najbardziej na czasie,
niestety brakuje pierdoInięcia.

ILoveBass
Posty: 12 (po ~259 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ILoveBass
  21 lutego 2011

powiem Ci, że cały set zalatuje mi imprezką rodem z Energy 2000 ;)
w pewnym momencie miałam wrażenie, że zaraz Hubertusa usłyszę nawijającego do mikrofonu ;) i tu masz plusa, bo nikt nie gada ;P
choć nie ma konkretnego piredyknięcia o dziwo set mi się nawet podoba.
Co razi najbardziej to przejścia.Słuchając odnoszę wrażenie, że albo boisz się ich robić albo kompletnie ich nie czujesz.Robisz to tak jakoś ''nieśmiało''.Czasem minimalnie coś się nie dopasuje i robi się nieprzyjemna nawalanka a przecież przejścia mają być płynne.
No i spróbuj je robić troszkę wcześniej bo z tego co słyszę czekasz do samego końca.To nie jest prezentacja całych utworów - żadna lista przebojów - tylko set.nie bój się odrobinę podcinać. Crossfader nie gryzie ;)
Spójrz co robisz :
kawałek się kończy i jest sam bit(to trwa kilka sekund) wówczas Ty wprowadzasz następny utwór, który również się rozwija samym bitem(kolejne sekundy) w rezultacie masz kilka sekund samego bitu - bum bum bum ani melodii a ni nic.Jest taka jakby przerwa mimo, że jednak coś gra.Staraj się tego unikać.

pozdr :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.