NoChange
NoChange
  11 lutego 2011 (pierwszy post)

Nikt nie chciał się pofatygować, więc chyba zostanie mi to wybaczone, że założyłam ten zacny temat.
Cóż leci teraz w waszych głośnikach?
Wykonawca - tytuł.


Coma - Swiadkowie schylku czasu wiecznych chlopcow

pozdrawiam :)

Mariettaa
Mariettaa
  16 lutego 2011

Pjujo- tramwajowy spektakl

NoChange
NoChange
  16 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Milk & Sugar vs Vaya Con Dios - Hey (Nah Neh Nah) club mix

u mnie to samo :p
Mariettaa
Mariettaa
  16 lutego 2011
Mariettaa
Mariettaa: Pjujo

pajujo . literówka
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie to samo :p

:P

Masz mojego winampa odpalonego :rotfl:

3R - Shine on ! :rock:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Project2501
Project2501
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak podziwiam, ja ledwo mogłam równowagę utrzymać :P


Z tym nie ma problemu... podstawy szybko opanowałem, ale moja technika jazdy pozostawia wiele do życzenia. Jednak nie poddaję się tylko jeżdżę dalej i mam nadzieję, że kiedyś się nauczę :).

Konto usunięte
Konto usunięte: no tak :P zimą też można by znaleźć jakieś zajęcie :D ale mi za zimno jest, połowę zimy to ja pod kaloryferem albo pod kocem z kubkiem herbaty spędzam :D

Ja ogólnie lubię zimę, ale jak jest zimno to się nawet nie chce na spacer (dobra i taka aktywność ;)) pójść, a co do herbaty to też hektolitry pochłaniam - ostatnio kupiłem na wagę Pu-erh Tea "Cytrynowy John"... całkiem dobra :). Przydałoby się kupić coś rozgrzewającego na takie mroźne wieczory :).

Konto usunięte
Konto usunięte: heh, na wykładowców nie ma mocnych :D


Żebyś wiedziała... z tym fagasem mieliśmy już zajęcia w zeszłym roku i też oblał sporo liczbę osób. W tym roku powtórka z rozrywki, a wiem, że będziemy z nim jeszcze mieli jeden semestr - ostatni i też pewnie nie przepuści :/.

The Sign of the Southern Cross - Eating the Sun
NoChange
NoChange
  16 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: :P Masz mojego winampa odpalonego

Na jutubie słuchałam :rotfl:

Kiss Love Gun
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jutubie słuchałam

Kurde ja też :ninja:

Afrojack - Take Over Control -feat. Eva Simons

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BornUnderABadStar
BornUnderABadStar
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym nie ma problemu... podstawy szybko opanowałem, ale moja technika jazdy pozostawia wiele do życzenia. Jednak nie poddaję się tylko jeżdżę dalej i mam nadzieję, że kiedyś się nauczę :).

trening czyni mistrza! :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja ogólnie lubię zimę, ale jak jest zimno to się nawet nie chce na spacer (dobra i taka aktywność ;)) pójść, a co do herbaty to też hektolitry pochłaniam - ostatnio kupiłem na wagę Pu-erh Tea "Cytrynowy John"... całkiem dobra :). Przydałoby się kupić coś rozgrzewającego na takie mroźne wieczory :).

no właśnie, ja codzienne spacerki na uczelnię i z powrotem :P
zima może być, byle nie padał deszcz i nie było wiatru :)
aa nie wiem, ja kupiłam ostatnio roibosa z pomarańczą i cynamonem :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Żebyś wiedziała... z tym fagasem mieliśmy już zajęcia w zeszłym roku i też oblał sporo liczbę osób. W tym roku powtórka z rozrywki, a wiem, że będziemy z nim jeszcze mieli jeden semestr - ostatni i też pewnie nie przepuści :/.

tacy są najgorsi. tzn, u nas większośc wymaga bardzo dużo, tylko niektórzy podają jasne notatki z których są egzaminy. a najgorzej jak sobie pytania z kosmosu biorą ;/
NoChange
NoChange
  16 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kurde ja też

jeszcze mi powiedz, że włamałeś mi się na konto i dodałeś mi tą piosenkę do ulubionych :ziober2:

Rammstein - Mutter
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2011

Duck Sauce - Barbara Streisand

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze mi powiedz, że włamałeś mi się na konto i dodałeś mi tą piosenkę do ulubionych

:crylol:
Mogłem jedynie dodać Barbarę i jej uuuuuu :lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NoChange
NoChange
  16 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Mogłem jedynie dodać Barbarę i jej uuuuuu

Akurat Barbry nie mam.. ale na sylwestra pamiętam, że to był przebój nocy :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat Barbry nie mam.. ale na sylwestra pamiętam, że to był przebój nocy

Wiedziałem, że to będzie hit tej nocy :D

Dla przypomnienia hit Sylwka 07/08 :

Enur Feat Natasja - Calabria 2007 :rock:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2011

Mondotek - Digi Ben :zabawa:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NoChange
NoChange
  16 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wiedziałem, że to będzie hit tej nocy :D Dla przypomnienia hit Sylwka 07/08 : Enur Feat Natasja - Calabria 2007

znałam tylko pierwowzór ;D
spadam na mecz. Pa:)

Myslovitz - I'd like to die of love
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.