NoChange
NoChange
  11 lutego 2011 (pierwszy post)

Nikt nie chciał się pofatygować, więc chyba zostanie mi to wybaczone, że założyłam ten zacny temat.
Cóż leci teraz w waszych głośnikach?
Wykonawca - tytuł.


Coma - Swiadkowie schylku czasu wiecznych chlopcow

pozdrawiam :)

BornUnderABadStar
BornUnderABadStar
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To tak jak ja..., ale można powiedzieć, że odpoczywam po nartach :). Praca-sen-praca... tak mi mija każdy kolejny dzień. Jeszcze dwie nocki i wolne, a sesja niestety w plecy... poprawkę będę miał w sobotę (mam nadzieję, że tylko z tego przedmiotu, bo nie znam jeszcze wyniku jednego egzaminu, ale raczej z tego jestem dobrej myśli) :/

oo, zimowe szaleństwo? ^^ nie lubię takiej monotonii, zwariowałabym :P
ja też miałam jedną poprawkę, ale na szczęście już po :)
tylko ta pieprzona matma jeszcze ;/ to kiedy wyniki? u nas w większości od razu lub góra na drugi dzień :D
NoChange
NoChange
  16 lutego 2011

Rammstein- rosenrot

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2011

The Nycer feat. Deeci - Losing Control :rock:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NoChange
NoChange
  16 lutego 2011

The Beatles - I Should Have Known Better

Promiskuityczny
Promiskuityczny
  16 lutego 2011

Mattheo pres. Nucledo - Find My Way (Mr Basic Exclusive Remix)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2011

=
Hifi Banda - Kontrawersja.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ZwyczajnieNie
ZwyczajnieNie
  16 lutego 2011

Ministry – The Great Satan

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2011

=
Tiësto vs. Diplo ft. Busta Rhymes - C'mon (Catch 'Em By Surprise)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Project2501
Project2501
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oo, zimowe szaleństwo? ^^


Powiedzmy, ale na razie póki co jestem w fazie nauki, więc raczej wygląda to jak jazda paralityka ;).

Konto usunięte
Konto usunięte: nie lubię takiej monotonii, zwariowałabym :P


Idzie się przyzwyczaić, ale już czekam na wiosnę (ale jeszcze chcę trochę pośmigać na nartach ;)), bo jak jest ciepło to jest i więcej zajęć i nie ma takiej monotonii.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja też miałam jedną poprawkę, ale na szczęście już po :) tylko ta pieprzona matma jeszcze ;/ to kiedy wyniki? u nas w większości od razu lub góra na drugi dzień :D


Wyniki miały być tydzień temu, ale jak nie było tak nie ma. Podobno mają być w sobotę, ale u nas to normalka... wyniki zazwyczaj są tydzień po egzaminie albo i później ;).

The Sign of the Southern Cross - Hog Callin'
NoChange
NoChange
  16 lutego 2011

Rammstein-Mein Teil

BornUnderABadStar
BornUnderABadStar
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzmy, ale na razie póki co jestem w fazie nauki, więc raczej wygląda to jak jazda paralityka ;).

i tak podziwiam, ja ledwo mogłam równowagę utrzymać :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Idzie się przyzwyczaić, ale już czekam na wiosnę (ale jeszcze chcę trochę pośmigać na nartach ;)), bo jak jest ciepło to jest i więcej zajęć i nie ma takiej monotonii.

no tak :P
zimą też można by znaleźć jakieś zajęcie :D
ale mi za zimno jest, połowę zimy to ja pod kaloryferem albo pod kocem z kubkiem herbaty spędzam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyniki miały być tydzień temu, ale jak nie było tak nie ma. Podobno mają być w sobotę, ale u nas to normalka... wyniki zazwyczaj są tydzień po egzaminie albo i później ;).

heh, na wykładowców nie ma mocnych :D
NoChange
NoChange
  16 lutego 2011

Skid Row - I Remember You

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2011

Alexandra Stan - Mr Saxobeat

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Mariettaa
Mariettaa
  16 lutego 2011

John Lennon- Imagine

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2011

Milk & Sugar vs Vaya Con Dios - Hey (Nah Neh Nah) club mix

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.