| Fotka.com
ASZABENE
ASZABENE
  14 January 2019 (pierwszy post)

Przestępca ,narzędzie zbrodni,setki naocznych świadków,trup. Sąd dwudziestocztero godzinny ,wyrok śmierci ,kat i po sprawie.
Kto za ,kto przeciw ?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14814 (po ~46 znaków)
Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 January 2019
Ostatnio edytowany: in 28 September 7324
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto za

Jestem za. Powinno być śmierć za śmierć, wówczas oprawcy zaprzestali by zabijać swoje ofiary np - w jakimś napadzie/w okradaniu domu i gdy nie chciane przebudzenie się domownika spowoduje zabicie go żeby się pozbyć naocznego światka. Może to w jakiś sposób obniżyło by statystyki zabójstw w Polsce - taki mój przykład.
Każdy bandyta/oprawca bał by się zabijać bo wiedział by co go czeka jak zostanie złapany - :smierc:
HardStyle d83ddd0a
Jacek1982r
Jacek1982r
  15 January 2019
Kara śmierci nie jest adekwatna do czynu zbrodni i trudno mi się wypowiedzieć tak w ciągu 5 min , hmmm musiał bym trochę zagłębić się w historię kryminalistyki , okrutnych i nie okrutnych zbrodni i też również wysłuchać doktorów uczonych co sądzą na ten temat i przyznam się że nie chce mi się
ASZABENE
ASZABENE
  15 January 2019
Jacek1982r
Jacek1982r: Kara śmierci nie jest adekwatna do czynu zbrodni i trudno mi się wypowiedzieć tak w ciągu 5 min , hmmm musiał bym trochę zagłębić się w historię kryminalistyki , okrutnych i nie okrutnych zbrodni i też również wysłuchać doktorów uczonych co sądzą na ten temat i przyznam się że nie chce mi się

Ja nie pytam co na to uczeni i prawo ,pytam jak Ty to widzisz i odbierasz ? Dajmy na to wpada gościu do centrum handlowego dźga nożem cztery osoby ,trzy umierają w wyniku odniesionych ran. Mnóstwo świadków ,jest winowajca. Interesuje Cię powód dla jakiego tak zrobił,czy jesteś za tym aby go z miejsca stracić ,a nie do końca jego dni utrzymywać,bo osadzonych w więzieniach my podatnicy utrzymujemy .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.