Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  17 lutego 2018 (pierwszy post)

Hej poszukuje książki pod tytułem księżniczka Marsa autor Edgar Rice Burroughs. Chętnie oddam kilka książek za tą jedną lub odkupie. Poluje na nią już dość długo @... @

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  18 lutego 2018

Hahaha xD niestety biedny hydraulik ze mnie tyko d83dde0a

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  18 lutego 2018

Niestety tyko biedny hydraulik :d

ASZABENE
ASZABENE
  18 lutego 2018

Lepiej mieć fach w ręku i poukładane w głowie jak rozpustne życie i wyjałowioną duszę dla której brak nadziei na stworzenie czegoś prawdziwego i realistycznego .

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  18 lutego 2018

OOo całkiem mądrze powiedziane :D

ASZABENE
ASZABENE
  18 lutego 2018

Może trochę to górnolotne ,ale jakoś trzeba sobie tłumaczyć każdą wypracowaną złotówkę własnymi rękoma w pocie czoła i wiecznie pod presją czasu d83dde04.

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  19 lutego 2018

Przynajmniej znasz wartość pieniądza gdy sam na niego zapracujesz :p i potrafisz szanowac

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  19 lutego 2018

Czy ja wiem czy gornolotne raczej nie jeżeli ciężko pracujesz i dorobisz się tego wszystkiego czego chcesz i powiesz że tyle Ci wystarczy.(czego Ci życzę) To będziesz to szanować bo wiesz ze nie łatwo to zdobyles.

ASZABENE
ASZABENE
  19 lutego 2018

No właśnie z tym "wystarczy " zawsze jest problem ,czasami łapie się na tym ,hmmm jak by to nazwać może podam przykład ,moja babcia miała taka skłonność ,że zawsze chomikowala jedzenie (zostało jej to z czasów wojny i powojennych ),strach przed głodem . I coś podobnego zauważam u siebie, strach przed brakiem zajęcia ,dlatego czasami biorę sobie więcej niż jest mi to potrzebne i w sumie mam to samo co u Ciebie czyli dwa miesiące w miesiącu ,ale póki sa siły i zdrowie to jak narazie można tak żyć .

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  19 lutego 2018

Wiesz ja mam tak po tacie nie mowie mu ojciec czy stary.. Bo mimo tego ze nie mam z nim dobrego kontaktu.. splodzil 6 dzieci zapewniał im byt na niezłym poziomie.. To czasem łapie się na tym że siedze na dupie dłużej niż dzień to mnie szlak trafia. Ale w sumie co mam zrobić jak nie mam kobiety.

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  19 lutego 2018

Nie nadaje się do tych czasów teraz kobiety a raczej jakieś 98 procent z nich szuka pedzia w rurkach któremu rodzice zapewnili super start w życie. A ja to ja zapi.:cenzura:.am od 13 roku życia i lubię się ubrudzic xD mam swoje hobby i pasje jest tego sporo a dziś ciężko spotkać kobietę która ma jakieś prawdziwe zainteresowania

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  19 lutego 2018

Ale skoro żyjesz i pracujesz na swój byt ważne jest to żebyś też korzystał z życia bo praca dla samej pracy jest debilizmem

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  19 lutego 2018

Trzeba też z tego cus mieć trochę przyjemności bo czy wierzysz w niebo czy piekło czy reinkarnacje.. I życie ci się zrestartuje.. W końcu umrzesz a chyba ważne żeby umierając mieć poczucie że zrobiles nie co mogles ale to na co miales ochotę xD

ASZABENE
ASZABENE
  19 lutego 2018

Praca sama w sobie może pomóc ,gdy się ucieka myślami od tego co Cię wykańcza (długo by opowiadać ). Takie powiedzonko jest "pies jak nie ma co robić to sobie klejnoty liże " ,a człowiekowi jak się nudzi to zawsze w złą uliczkę skreci ,a do tego jednokierunkowa i nadomiar złego zamkniętą na końcu . Dlatego wychodzę z założenia ,że lepiej się nie nudzić ,aby znowu z rozpędu w ścianę na końcu drogi nie przyfasonic .

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  19 lutego 2018

Ohhh ja tu pierdddkkkole takie smuty xD ale w sumie jest to w dziale kultura i zaczęło się do książki xD tak że spoko raczej te 2 procent kobiet tutaj nie trafixD dostałem bana na godzinę za słowo pier..... Ole.. Zajęli by się nagościa na fotce albo glupim spamem lasek co szukają doładowania za nagie fotki a nie porządnych ludzi

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  19 lutego 2018

Oj co do tego nudzenia się masz racje... Zdarzało się skręcać.. Nie tam gdzie trzeba

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.