Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  17 lutego 2018 (pierwszy post)

Hej poszukuje książki pod tytułem księżniczka Marsa autor Edgar Rice Burroughs. Chętnie oddam kilka książek za tą jedną lub odkupie. Poluje na nią już dość długo @... @

ASZABENE
ASZABENE
  17 lutego 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Hexen696
Hexen696: Hej poszukuje książki pod tytułem księżniczka Marsa autor Edgar Rice Burroughs. Chętnie oddam kilka książek za tą jedną lub odkupie. Poluje na nią już dość długo @... @

Na allegro coś znalazłem ,nistety nie mogę dodać linku coś mi szwankuje w tel (szajsung ). Wydanie z 1990r ,ale wygląda całkiem ładnie .
Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  17 lutego 2018

Dzięki za info :}

ASZABENE
ASZABENE
  17 lutego 2018
Hexen696
Hexen696: Dzięki za info :}

Daj znać czy znalazłeś i czy o to chodziło ?
Ile dobrze kojarzę to film widziałem ,John Carter i spodobał mi się czyli książka będzie dwa razy lepsza .
Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  17 lutego 2018

Dokładnie film zebrał kiepskie noty ale mi się podobał. A słyszałem że książka jest świetna ale trudno ją dostać do tak w księgarniach. A to jest cale duże uniwersum. Tu jest opis tego.
Cykl marsjański Edgara Rice Burroughsa, tom 1.

Jeden z cykli większego uniwersum stworzonego przez ojca fantastyki popularnej, do którego wchodzą Cykl Marsjański, Cykl Pellucidarski, Cykl Wenusjański i cykl o Tarzanie.

Pierwszy tom słynnego cyklu marsjańskiego Barsoom w nowej szacie graficznej. Tom kilkukrotnie filmowany, ostatnio jako "John Carter".

John Carter, kapitan kawalerii armii Południa, zostaje w tajemniczy sposób przeniesiony na Marsa, zwanego przez tubylców Barsoom. Mniejsza grawitacja Czerwonej Planety pozwala Carterowi na wielką demonstrację siły i zręczności. A te są wysoce cenione przez ludy Barsoom. Mars zamieszkuje kilka ras, stale ze sobą rywalizujących, w tym niektóre są humanoidalne. John Carter dokonuje wielkich czynów, odnajduje też miłość swego życia.

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  17 lutego 2018

Mam wrażenie że tu na fotce chyba tyko z 5 procent ludzi czyta książki @-@ reszta tyko powiadomienia na FB xD bo ciężko znaleźć kogoś z kim można dogadać na ten temat

ASZABENE
ASZABENE
  17 lutego 2018
Hexen696
Hexen696: Mam wrażenie że tu na fotce chyba tyko z 5 procent ludzi czyta książki @-@ reszta tyko powiadomienia na FB xD bo ciężko znaleźć kogoś z kim można dogadać na ten temat

Pewnie jest sporo takich którzy czytają ,tylko jak sam zapewne zauważyłeś po sobie ,przy dobrej książce ciężko znaleźć czas na cokolwiek innego . Dobrze ,że palę to choć na chwilę się oderwać mogę d83dde0a.
Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  17 lutego 2018

Haha no może masz racje ale zauważyłem też że jak czasem pytam kogoś czy w ogóle coś czyta po za postami na FB xD to ludzie mówią że czasu na książki nie mają albo że to głupie xD co do czasu na książkę zdarza mi się pracować dzień w dzień po 15h a udaję mi się średnio ogarnąć książki w miesiącu xD ale to dlatego że to w sumie takie hobby xD

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  17 lutego 2018

A i znalazłem tą książkę na allegro ale w kiepskim stanie a szukam w miarę porządnej żeby potem komuś ją dać kto będzie chciał niech służy dalej xD

ASZABENE
ASZABENE
  17 lutego 2018

W czytaniu najlepsze jest to ,iż pomimo tego że autor nakresla Ci kształty i otoczenie to Ty jako odbiorca i tak to widzisz i kreujesz po swojemu . Co innego w filmie gdzie wszystko robi za Ciebie reżyser ,a Ty pochlaniasz jego wizje . Dlatego jak dla mnie czytanie jest lepsze , bo chociaz po czesci moge wykreowac sobie otoczenie .

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  18 lutego 2018

Zgadzam się

ASZABENE
ASZABENE
  18 lutego 2018

Trochę z innej beczki zapytam, co za niewdzieczny zawód Ci przypadł ,że w miesiącu robisz dwa miesiące ? Czy pracodawca jest miłośnikiem chińskiego kalendarza i zapomina ,że doba ma 24h ,a tydzień tylko 7dni z czego tylko pięć roboczych ?

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  18 lutego 2018

Hydraulika w rodzinnym zakładzie. A jak Twoj szef to również Twoj ojciec to wymaga dwa razy więcej niż obcy człowiek.

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  18 lutego 2018

Tak że zdarza się pracować do rana do nocy xd

ASZABENE
ASZABENE
  18 lutego 2018

Uff, a już myślałem że jesteś biednym lekarzem ,który aby godnie żyć musi po nocach w prywatnym gabinecie przyjmować .d83dde0a

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.