szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  4 lutego 2018 (pierwszy post)

Horror ten jest prawdopodobnie z lat 90. Akcja się rozgrywa w lesie w domku, nocą, gdzie samochód jednego faceta zostaje unieruchomiony. I w tym domu zaczynają się dziać paranormalne, straszne rzeczy. Pamiętam scenę, jak po strzale w ścianę, z otworu po strzale zaczęła wypływać powoli krew, by później wydobywać się pod ogromnym ciśnieniem i zalewając głównego bohatera. Jeszcze co mi przychodzi do głowy to to, iż musiał odciąć sobie w pewnym momencie dłoń, gdyż ta sprzeniewierzyła się jemu. Później w jej miejsce zamontował sobie piłę spalinową... Akcja filmu kończy się, jak chyba próbuje uciec samochodem i trafia do innego wymiaru. Przenosi się w czasie i okazuje się to być chyba średniowiecze. Później wiem, że widziałem PARODIĘ drugiej części, ale obejrzał bym sobie pierwszą w oryginale i jej kontynuację jako horror jeszcze. Kto ma jakieś pomysły???

szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  4 lutego 2018

Mam! Spać mi to nie dało i po dłuższych poszukiwaniach odnalazłem go jakoś!
Oto on!!
http://www.filmweb.pl/film/Martwe+z%C5%82o-1981-30709
Nic dziwnego, że go niemal nie pamiętam jak:
premiera:15 października 1981 (świat) :O
Powstała druga część, ale widzę, że i trzecia! Mmmm... Miałem farta, że to sam znalazłem. Myślicie, że byście dali radę mi pomóc? Ktoś oglądał ten film? Ja za dziecka - wtedy się go bałem :O

ASZABENE
ASZABENE
  4 lutego 2018

He mało tego że pamiętam i oglądałem to doczekał się kontynuacji ,tylko jako serial . Zwiastuny gdzieś na HBO widziałem pod tym samym tytułem . Może będzie to warte obejrzenia ,film ten bardziej komedie przypominał niż horror ,ale może być fajnie .

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 lutego 2018
szymontir
szymontir: Powstała druga część, ale widzę, że i trzecia! Mmmm... Miałem farta, że to sam znalazłem. Myślicie, że byście dali radę mi pomóc? Ktoś oglądał ten film? Ja za dziecka - wtedy się go bałem :O

Konto usunięte
Konto usunięte: He mało tego że pamiętam i oglądałem to doczekał się kontynuacji ,tylko jako serial . Zwiastuny gdzieś na HBO widziałem pod tym samym tytułem . Może będzie to warte obejrzenia ,film ten bardziej komedie przypominał niż horror ,ale może być fajNY


Ash kontra Martwe Zło - polecam
...Ignorance is bliss...
ASZABENE
ASZABENE
  5 lutego 2018

Tak faktycznie teraz kojarzę ,Ash kontra .... gdzieś mi to umklo.

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  17 lutego 2018

Zabawny serial

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  17 lutego 2018

Sprawa wyjaśniona, możemy zamykać.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 lutego 2018

masz racje, zamknijcie bo się zrobi spam na tym dziale

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.