kosmicznypierog
kosmicznypierog
  23 czerwca 2017 (pierwszy post)

Czesc,

czy macie jakies zainteresowania czy Wasze hobby przez ktore wyrazacie sie o swoich doswiadczeniach i spostrzezeniach na temat ludzi, swiata i zycia?
Ciekawia mnie historie ludzi, ktorzy w naszym 'pieknym' swiecie dostrzegaja jak bardzo jest on zepsuty i robaczywy ale nie maja gdzie sie tym podzielic.

ps. ja np rysuje.....
Pozdrawiam

artyzm
Posty: 5 (po ~183 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 14
artyzm
  27 czerwca 2017

Witam ;)
Ja także rysuję, maluję, rzeźbię - tworzę, i właśnie w ten sposób wyrażam to co, myślę, czuję. Lubię w swoich pracach zwracać uwagę na codzienność, na rzeczy, których w biegu nie dostrzegamy. Uwielbiam ukazywać to wszystko w sposób satyryczny ;)

PS miło mi gdy widzę takie wpisy jak Twój kosmiczny, dobrze się czuję ze świadomością, że nawet n tak pustych stronach jak ta - kultura nie upada d83ddc4f

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  28 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: czy macie jakies zainteresowania czy Wasze hobby przez ktore wyrazacie sie o swoich doswiadczeniach

Mam hobby szkutnictwo buduje łudzi w garażu to nie sztuka ale odrestaurowuję.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawia mnie historie ludzi, ktorzy w naszym 'pieknym' swiecie dostrzegaja jak bardzo jest on zepsuty

Świat jest zepsuty i zakłamany zawszę taki był i będzie nie warto już o niego walczyć .
naqet
naqet
  3 lipca 2017

Fotografia + grafika komputerowa. Taki mój "inny świat"

Konto usunięte
Konto usunięte: ja np rysuje..


Też kiedyś rysowałam ale brak mi cierpliwości do tego:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.