PawelPP1993
PawelPP1993
  24 maja 2015 (pierwszy post)

Co myślą o tym kobiety ??? Podoba sie film/książka ?

littleGirl91
littleGirl91
  24 maja 2015

film to lipa za to książka mega! dziala na wyobraznie kto czytał ten wie ;)

FioletowyAlbin
Posty: 329 (po ~75 znaków)
Reputacja: -48 | BluzgometrTM: 1
FioletowyAlbin
  24 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślą o tym kobiety ??? Podoba sie film/książka


Niestety,muszę stwierdzić,ze książką strasznie się rozczarowałam.A filmu jeszcze nie widziałam.
AIeksandra
AIeksandra
  25 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślą o tym kobiety
Ciężko mi cokolwiek powiedzieć na temat tego, gdyż...
d83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba sie film/książka ?
Nie przeczytałam książki ani nie obejrzałam filmu,
a że nie wkręciła mi się ta cała faza z tym czymś to jeszcze długo tego nie zrobię.

Ale coś w tym musi być, skoro nawet faceci się za to biorą.

d83ddc4b
BlackMoonLady
BlackMoonLady
  29 maja 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślą o tym kobiety ??? Podoba sie film/książka ?


Szczerze?

Przeczytałam wiele różnych książek, 50 twarzy Greya została mi polecona przez koleżankę, która była nią zafascynowana tuż po samej premierze. Zaczęłam czytać i przebrnęłam przez tytułowe 50 stron (no i parę stron dodatkowo przelatując przez kartki). To jedyna książka, której nie dokończyłam i nie zamierzam dokończyć bo MOIM ZDANIEM (podkreślam bo zaraz będzie fala hejtu wiernych fanek) to mało ambitny chłam. Z tego też względu ominęło mnie chore podniecenie ekranizacją książki. Ale powiedźcie mi, czego się można tak naprawdę spodziewać po książce, która w pierwowzorze miała być funfickiem Zmierzchu? Nawet po samym zwiastunie filmu widać, że Grey ma zachowanie Edwarda a Anastacia jest tak samo niewyraźna jak Bella (dobrze, że chociaż wybrali innych aktorów). Erotyczna kopia "wielkiego" wampirzego bestselleru w formie ludzkiej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale coś w tym musi być, skoro nawet faceci się za to biorą.


Pracowałam w Empiku i byłam świadkiem kto w dniu premiery poszczególnej części zakupuje ją. Według moich statystyk w dużej części były to szalone 16stki, mężczyźni tłumaczący się zawsze (jakby mnie to obchodziło), że to dla żony/dziewczyny/kochanki i kobiety 35+, dopiero później kobiety 20-30 :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.