speedway0505
speedway0505
  17 listopada 2014 (pierwszy post)

Witam jestem początkującym gitarzystą i chciałbym kupić sobie gitarę z lidla (cena:199zł) co wy o tych gitarach sądzicie?czy sie nie rozwali przy strojeniu?
Z góry dzięki

AIeksandra
AIeksandra
  22 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam jestem początkującym gitarzystą i chciałbym kupić sobie gitarę z lidla (cena:199zł) co wy o tych gitarach sądzicie?czy sie nie rozwali przy strojeniu? Z góry dzięki
Hej,
cena którą podałeś jest dość przyzwoita dla oka i niejedną osobe by skusiła, jednakże wszystko zależy od tego, jaka to jest gitara: akustyczna, klasyczna, z czego jest zbudowana itd.
Ja osobiście nie ufam sprzętom w takich marketach jak lidl, czy bierda itd.- powód jest prosty, wszystkie rzeczy które tam się znajdują, są rzucane na prawo-lewo i często nie są sprawne, bądź bardzo szybko ulegają jakiejś usterce.
Nikt nie może Ci zagwarantować tego, że podczas strojenia bądź też samego grania, będzie wszystko w porządku.
Ostateczną decyzje o tym, czy ją zakupić- musisz podjąć sam.
Moim zdaniem warto uzbierać troszkę więcej niż te ~200zł i udać się do sklepu muzycznego- tam doradzą Ci, jaka gitara (w rozsądnej cenie) będzie dla Ciebie odpowiednia, jako dla osoby dopiero początkującej. :)
Pozdrawiam.
speedway0505
speedway0505
  22 listopada 2014

To ma być klasyczna gitara i w sobote poszedłem do vimuz-a i tam facet za 240zł zaproponował mi gitare lebszej jakości niż tamta i powiedział żę z lidla to może być byle co więc dołorze te 40 zł i kupie w vimuz-ie to chyba lepszy wybór

AIeksandra
AIeksandra
  23 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: dołorze te 40 zł i kupie w vimuz-ie to chyba lepszy wybór
Tak, zdecydowanie tak. :)
speedway0505
speedway0505
  23 listopada 2014

Dzięki wielkie za rade
POZZZZZZDRO :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.