Flickaa
Flickaa
  27 października 2014 (pierwszy post)

Cześć ! szukam pomocy w tematyce filmowej, mógł by mi ktoś polecic naprawdę dobry horror, film sc-f bądź fantasy ? :)
Mogą być również filmy z innych gatunków, lecz te trzy najbardziej przypadają mi do gustu :)
( mam złamane śródstopie i spędzę w domu więcej czasu, także chce sobie jakoś umilić te chwile :) )
Z góry dzięki za pomoc

Earth
Earth
  28 października 2014

Ogólnie to jest temat "co ostatnio obejrzałeś".
Ale ze swojej strony polecam Ink i Equilibrium. Z seriali Black Mirror. Pierwszy odcinek odrzuca wiele osób (nie wiem czemu :C), ale kolejne to już w większości typowe s-f.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć ! szukam pomocy w tematyce filmowej, mógł by mi ktoś polecic naprawdę dobry horror, film sc-f bądź fantasy ? :) Mogą być również filmy z innych gatunków, lecz te trzy najbardziej przypadają mi do gustu :) ( mam złamane śródstopie i spędzę w domu więcej czasu, także chce sobie jakoś umilić te chwile :) ) Z góry dzięki za pomoc

jak wspomniala Patigirl mozesz przejrzeć temat "ostatnio obejrzane"

a tak na szybko :

Red Light
Equilibrium
the thing (82)
kontakt
12 malp
cube
kula
labirynt
wyspa tajemnic
prestiz
sekretne okno
inni
uspieni
8mm
Big Bad Wolves
hours
lincz
13
omen
bwp
amityville
stygmaty
egzorcysta
sinister
glosy
lsnienie

no i widze ze lubisz ten gatunek horrorow - The Borderlands
...Ignorance is bliss...
Jojovsky
Jojovsky
  5 listopada 2014

Ja polecam "jestem bogiem" , "lucy", "wyścig z czasem" , "dawca pamięci" , "transtendencja", "obecność", "kronika opentania", "demony" , "na skraju jutra" myślę ze sie spodobaja, i życzę powrotu do zdrowia :)

NikolaJagodzinska
Posty: 2 (po ~147 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.