Johnson
Johnson
  19 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Czesc wam,

Tak sobie pomyslalem ze ogladamy filmy ale i rowniez jakies cytaty z nich zapamietujemy. Jakie sa wasze ulubione cytaty z filmow czy z serialow na ktorym sie wzorujecie badz na ktorym macie jakies momenty refleksji?

Z mojej strony to ja mam jeden ulubiony cytat z serialu Spartacus na ktorym mozna by zastanawiac sie nad swoim zyciem i wedlug mnie ma wartosciowe przeslanie: "Turn from past, set eyes toward new horizons. Far from this place and man that you where."

Niestety po angielsku ale jakby to przetlumaczyc to "Odwroc sie od przeszlosci i ustaw swoje oczy na nowe horyzonty ..[...].

Tutaj mozna interpretowac to tak ze nie wazne co sie dzieje w naszym zyciu i co nas spotka to wazne zebysmy nie zyli przesloscia lecz zebysmy szli do przodu i nastawiali sie na nowe lepsze zycie w przyszlosci. Bo ogolnie gdy upadniemy to nalezy sie podniesc i isc dalej do przodu. Tak mala refleksja.

A wy jakie macie ulubione cytaty? zapraszam do dyskusji i udanego weekendu zycze.

Pozdrawiam

JednoposladkowyTed
JednoposladkowyTed
  21 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Życie to tylko przejażdżka na którą dostałem bilet, trzeba zapiąć pas i bawić się dobrze, a łzy zostawić na moment kiedy trzeba będzie wysiadać


Bardzo fajny.
JednoposladkowyTed
JednoposladkowyTed
  21 maja 2013

"Life for nothing, or die for something" - John Rambo
"Świat to nie tylko słońce i tęcza, to obrzydliwe miejsce. Choćbyś był bardzo twardy świat rzuci Cię na kolana i nie da Ci wstać. Nikt Ci tak nie dokopie jak samo życie. Ale chodzi o to ile zdołasz znieść i żyć dalej, ile ciosów zdołasz przetrwać. Na tym polega zwycięstwo. Jeśli wiesz ile jesteś wart, to bierz co Twoje, ale zbieraj też ciosy. I nie wytykaj palcami mówiąc, że nie osiągasz sukcesu przez tego czy tamtego. Tak postępują tchórze, a Ty nie jesteś jednym z nich." - Rocky
"Rano lubię sobie o korkach słuchać. Jak tkwią te ch**e w tych je****ch autach" -Dzień Świra
"Podobno lepiej mieć 3 córki niż 3 miliony, bo jak się ma 3 miliony to zawsze chce się mieć ten czwarty." - Glina

Nehemil
Posty: 1 (po ~524 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nehemil
  24 maja 2013

"Życie to praca, sen i telewizja; powroty taksówkami i szybkie kolacje, urodziny, gwiazdka i dwa tygodnie wolnego"
"Wszystkie atomy Twojego ciała powstały miliony lat temu, w sercu odległej gwiazdy która eksplodowała i umarła. Po milionach lat, te cząsteczki uformowały nowe planety i gwiazdy. Cząsteczki spotykają się i rozstają. Budują buty, i statki, kapustę i królów. Aż w końcu spotkały się by stworzyć Ciebie. Jesteś wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Nigdy nie będzie podobnej"
Doctor Who ;)

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi"

Johnson
Johnson
  26 maja 2013

Z filmu Silent Hill: 'Matka jest Bogiem w oczach dziecka"

Takze wszystkiego dobrego i najlepszego wszystkim mamusiom na forum =).

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  28 maja 2013

Kurdę, kocham filmy, ale nigdy nie miałam pamięci do cytatów.

Jedyny, który pamietam sama nie wiem dlaczego, bo nie jestem wierząca to słowa Dzona Abruzzi, chwilę przed śmiercią '' klekam tylko orzed bogiem''. Chociaż, może pamietam dlatego, że bardzo lubiłam tą postać.

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.