Maryla
Maryla
  2 grudnia 2012 (pierwszy post)
..czyli wszystko to, co nas zawiodło, nie spełniło oczekiwań, bądź było po prostu kiepskie. :-)
Temat "co ostatnio przeczytałeś" (jak kolega Kuba słusznie zauważył), jest całkiem ograniczony, więc proszę również o krótki komentarz, który wyjaśni pokrótce czytelnikom dlaczego sięgnięcie po wskazaną przez nas książkę będzie błędem i zwykłym zmarnowaniem czasu.
:ziober2:

Zapraszam do kulturalnej dyskusji,
a nie bezmyślnego wrzucania kolejnych książek. :-DD


Pozdrawiam, M.
kuba92762
kuba92762
  6 grudnia 2012

Trochę się nie zrozumieliśmy:D Miałem na myśli i polecane i te nie, a wyszło, że tylko nie polecane, ale spoko. Tytuł tematu w miarę dobry więc do ogarnięcia jest:mrgreen:

Maryla
Maryla
  9 grudnia 2012
Maryla
Maryla: Trochę się nie zrozumieliśmy:D Miałem na myśli i polecane i te nie, a wyszło, że tylko nie polecane, ale spoko. Tytuł tematu w miarę dobry więc do ogarnięcia jest

Mniejsza, jestem blondynką, więc mogłam nie zrozumieć :rotfl:. Jak źle, to trzeba było samemu założyć ;-p
Rachimoholiczka
Rachimoholiczka
  9 grudnia 2012

Chyba się jeszcze nie spotkałam z książką która by mi się nie spodobała noo chyba że niektóre lektury, ale to już inna bajka :)

DepressedSuicide
DepressedSuicide
  15 grudnia 2012

"Scarlett" autorstwa Barbary Baraldi. Książka mi się nie spodobała, ponieważ zupełnie nic się w niej nie dzieje. Dopiero na końcu jest ciekawszy wątek, ale wydawał mi się sztuczny i na siłę fantastyczny. Nie polecam. Chyba, że ktoś ma prolemy ze snem...

kuba92762
kuba92762
  15 grudnia 2012

Polecę Dallas 63 Kinga. Jak sparzyłem się na nim i jego beznadziejnych opisach tak ta książka jest od pierwszej strony do samego końca (prawie 900 stron) rewelacyjna. Potrafi rozśmieszyć, ale i wzruszyć(ja miałem łzy w oczach).Mówi się, że to jedna z najlepszych jeśli nie najlepsza książka Stephena Kinga. Ja tego nie ocenię bo za mało przeczytałem, ale z tych co przeczytałem ta zdecydowanie prowadzi.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.