Kudlatypulpet
Kudlatypulpet
  14 lutego 2012 (pierwszy post)

O co chodzi ?
Dostajecie program i swoje role, w które macie się idealnie wcielić, akcja jest bezpłatna robimy to dla maluchów więc jest to piękna intencja.
Jak działamy każdy dostaje role nagrywa ją zapisuje i wysyła do mnie składam to w całość i wszystkie tak złożone bajki będą wpuszczane w eter. Prawa autorskie do głosu zostają zachowane, każdy kto bierze udział w akcji zostanie przedstawiony na końcu bajki.
Chodzi o stałą grupę ludzi którzy się nie rozlecą bo cośtam lubią pomagać dzieciom i są otwarte na taką pomoc.
inspiracja wyszła z reklamy: "cała polska czyta dzieciom 20 minut dziennie, codziennie" jeśli jest ktoś chętny śmiało wbijać na PW.

DerDraht
DerDraht
  22 lutego 2012

Prosze wyślij mi więcej info.

Kudlatypulpet
Kudlatypulpet
  24 lutego 2012

Wysłane :) wiecej chętnych Prosze :) jak będzie komplet dam znać na razie ciągle oczekuje na zgłoszenia ;)

MarysiaMagda18
MarysiaMagda18
  25 lutego 2012

zgłaszam się :)

Kudlatypulpet
Kudlatypulpet
  28 lutego 2012

Ktoś jeszcze chętny ?

KostrzewskA
Posty: 923 (po ~162 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 20
KostrzewskA
  4 marca 2012

Ja też chętna!!! Choć nie wiem czy się nadaję. Ale coś takiego zawsze mnie rajcowało. Proszę o więcej info, koniecznie :)

"W każdym razie gdybym zmarł, każcie mnie pochować głową w dół, bo świat niewątpliwie musi się przewrócić do góry nogami. Taki, jaki jest, pozostać nie może."
Karol Bunsch - Olimpias
Tuuuska
Tuuuska
  7 marca 2012

Ja też! Ja też!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.