lussiix
lussiix
  9 stycznia 2012 (pierwszy post)

Zapraszam do czytania mojego bloga na którym, będę umieszczać fragmentami moją książkę.W ostatnim czasie przeszła ona generalny "remont" Zmieniłam w niej wiele, aby ta wersja była lepsza niż poprzednia. Mam nadzieje, że również udało mi się zlikwidować wszelkie błędy - za pozostawione bardzo przepraszam. Efekty mojej pracy możecie czytać na blogu i oceńcie to sami :)

http://www.lussii.bloog.pl/

STRESZCZENIE

ŹRÓDŁO to historia opowiadająca o katastrofie, przetrwaniu i miłości.
Kasia (Katie) jako dziecko przeprowadza się z rodzicami do Stanów Zjednoczonych, gdzie dorasta i rozpoczyna pracę w firmie jako fotograf.
Podczas powrotu z pierwszego zlecenia rozbija się samolot i czwórka osób po katastrofie trafia na bezludną wyspę. Tu rozpoczyna walkę o przeżycie. Początki nie są łatwe. Już podczas rozpalania ogniska napotkają na pierwszą trudność - brak zapałek. Z każdą minutą zaczyna im brakować cywilizacji; z każdym dniem będzie jeszcze trudniej. Po krótkim czasie okaże się, że wyspa ma swoją tajemnicę - nadprzyrodzoną moc, która wpłynie na ich losy. Najszybciej doświadczą tego Katie i Nicole. Bobby i Joe konsekwentnie będą odrzucać dowody na tajemniczą moc wyspy aż do dnia, kiedy sami będą musieli z niej skorzystać.

lussiix
lussiix
  24 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo milo się czytało, pomimo momentów biadolenia na wyspie. :-D Nie wiem co bede teraz czytac wieczorami :-( Pozdrawiam i sukcesów życzę. :-D


Mam nadzieję jak ją wydam - Poprawioną - to jako moja wierna czytelniczka, kupisz jeden egzemplarz i przeczytasz ją w pełnej wersji :) Pozdrawiam :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.