DarthZod
Posty: 1628 (po ~199 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 24
DarthZod
  13 maja 2011 (pierwszy post)

Dziś o 2 w nocy czasu polskiego stacja CW będzie emitować finałowy odcinek SMALLVILLE, w którym po 10 latach emisji,Clark Kent wreszcie ubierze buty Przeznaczenia i stanie się Człowiekiem ze Stali.Ktoś zamierza oglądać? No i pytanie dodatkowe: kto lubi tę postać komiksową?

sokol
sokol
  16 maja 2011
LeVentSolaire
LeVentSolaire: Moda na stare wraca



bardziej niz moda pasuje do tego określenie komercha :D
ludzie uważają, że jeśli golf 1 był rewelacyjna fura jak na tamte czasy to kolejne generacje tego modelu tez bede dobre. I tak wlasnie wg mnie to funkcjonuje :>
no bo niby po co komu był Nowy Garbus, Fiat 500 itp. To samo tyczy sie oczywiście każdej dziedziny przemysłu :tak:
DarthZod
Posty: 1628 (po ~199 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 24
DarthZod
  16 maja 2011
sokol
sokol: DarthZod: Bohater mojego dzieciństwa Ale i tak numerem 1 był Batman miał fajniejsze gadżety :D

Batmana w ogóle charakteryzowały ambitniejsze historie.Ot zwykły człowiek wspierający się technologią,ale z jakim umysłem :) Superman to postać lekka.miła i przyjemna.Aż jestem ciekaw co Zack Snyder pokaże w The Man of Steel w przyszłym roku :)
sokol
sokol
  17 maja 2011
DarthZod
DarthZod: pokaże w The Man of Steel w przyszłym roku


pamietam film z tym bohaterem z 97 roku w którym grał O`neal:D
podobał mi sie - ale to tez za sprawa tego, ze był to w sumie zwykły gość z dobrze dobranymi gadżetami :>
ma byc jakas kontynuacja? :woot:
DarthZod
Posty: 1628 (po ~199 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 24
DarthZod
  18 maja 2011
sokol
sokol: DarthZod:pokaże w The Man of Steel w przyszłym roku Pamietam film z tym bohaterem z 97 roku w którym grał O`neal:D Podobał mi sie - ale to tez za sprawa tego, ze był to w sumie zwykły gość z dobrze dobranymi gadżetami :> Ma byc jakas kontynuacja?


Nie nie. :D Po śmierci Supermana z rąk Domsdaya,Pojawiło się czterech Supermanów.Kryptoński Cyborg,młody klon (Superboy),Man of Steel (późniejszy STEEL) i maszyna z Kryptonu powstała 200 tysięcy lat temu (Eradicator-Niszczyciel)

Tamten film z O'Neilem to był "STEEL"- Komiksowy pierwowzór masz tutaj :



Natomiast nowy film z Supermanem ma się pojawić w przyszłym roku.Tytuł to "MAN OF STEEL"- Reżyseruje Zack Snyder-ten od 300, A w rolach głównych między innymi: Henry Cavill jako Superman (grał w Dynastii Tudorów),Kevin Costner-Jonathan Kent,Diane Lane-Martha Kent,Michael Shannon-Generał Zod. Gdyby miał się pojawić również Lex Luthor to widziałbym w tej roli Michaela Rosenbauma-tego ze SMALLVILLE.
mistersuperstar
mistersuperstar
  20 maja 2011

mój stary wielbi smallville

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.