sercepatrioty
Posty: 1274 (po ~151 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
sercepatrioty
  11 maja 2011 (pierwszy post)

Jakie znacie ksiazki o dojrzalosci?Jak rozwijac dojrzalosc?Jak budowac dobre relacje z kobietami?

Rytm mojego ciala,serca i umyslu wyznacza mi horyzonty

PaNdZiA1994
Posty: 1 (po ~212 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
PaNdZiA1994
  12 maja 2011
hmm raczej nie mam takich ksiarzek tego chlopak sam sie dowiaduje a nie z ksiarzek po prostu jak chcesz to w sobie rozwinac to musisz sie zaczac spo tykac z plucia przeciwna :)
LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm raczej nie mam takich ksiarzek tego chlopak sam sie dowiaduje a nie z ksiarzek po prostu jak chcesz to w sobie rozwinac to musisz sie zaczac spo tykac z plucia przeciwna :)


Bardzo przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać widząc że ktoś daje rady na temat czytania książek a pisze ją przez 'rz" i to dwuktotnie. Ja jednak polecam je czytać choćby dla utrwalenia wzrokowo poprawnej pisowni.
jestemZDZICH
jestemZDZICH
  19 maja 2011

Po pierwsze słownik ortograficzny
po drugie psychologia miłości b. wojciszke,
I psychologie rozwoju człowieka, podręcznik akademicki

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  30 maja 2011

KLADZ1994. - Błędy ortograficzne świadczą o tym że nie jesteś zbyt mądra aby wypowiadać się na takiego rodzaju tematy {choć i tak jest łatwy} no i na pewno nie czytasz książek

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  30 maja 2011

SercePatrioty- Książka nie jest ci potrzebna .

Jak rozwijać dojrzałość - Bądź odpowiedzialny ! i wyrzuć dziecinne pomysły z głowy!

Jak budować dobre relacje z kobietami - Idź do trenera uwodzenia a na pewno ci pomoże. No chyba że twoje relacje z kobietami to kłótnia i agresja w takim przypadku przydało by się uspokoić albo się leczyć :}. Pozdrawiam

jestemZDZICH
jestemZDZICH
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak budować dobre relacje z kobietami - Idź do trenera uwodzenia a na pewno ci pomoże.

Podryw wg trenerów stawia na bycie takim jakim, się nie jest wobec dziewczyny, poza tym uczą jak poderwać, nie jak z nimi być:) jest fachowa literatura:)
Podałem mu chyba najtrafniejszą literaturę
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.