RuMcAjS95
RuMcAjS95
  30 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Konto usunięte
Konto usunięte: Manham. Małe spokojne miasteczko. ?Krajobraz pozbawiony zarówno życia, jak i konkretnych kształtów. Płaskie wrzosowiska i upstrzone kępami drzew mokradła?. To tu doktor David Hunter szuka schronienia przed okrutną przeszłością. Sądzi, że przeżył już wszystko to, co najgorszego może przeżyć człowiek, sądzi, że wie o śmierci wszystko. Ale śmierć, ?ów proces alchemii na wspak, w którym złoto życia ulega rozbiciu na cuchnące składniki wyjściowe?, wdziera się do Manham. I to w niewyobrażalnie wynaturzonych formach. Jeszcze nie wiemy, dlaczego Hunter ? wybitny antropolog sądowy ? zaszył się tu jako zwykły lekarz. Dlaczego odmawia pomocy policji, skoro potrafi określić czas i sposób dokonania każdej zbrodni. Wiemy tylko, że się boimy. Razem z mieszkańcami Manham czujemy odór wszechobecnej śmierci. Giną młode kobiety, dzieci znajdują makabrycznie okaleczone zwłoki, ktoś podrzuca pod drzwi martwe zwierzęta, ktoś zastawia sidła na ludzi. Spokojne miasteczko rozsadza strach i nienawiść. Każdy może być ofiarą... I każdy może być zwyrodniałym mordercą...


Co sądzicie o tej książce? ja właśnie skończyłem ją czytać jest na prawdę bardzo dobra, do końca trzyma w napięciu. Warta przeczytania naprawdę. :)
Edge
Edge
  4 maja 2011

cała seria jest genialna!
świetna akcja, mnóstwo ciekawych informacji! nie widzę ani jednej wady tych książek

Kenzo25
Posty: 6 (po ~228 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kenzo25
  4 maja 2011

Strasznie fajna książką :) Czytałem ją już jaiś czas temu :) potem były kolejne powieści tego pana ale już nie tak dobre jak ta :)

RuMcAjS95
RuMcAjS95
  5 maja 2011

Nom racja, ta książka jest warta kupna by ją czytać kilkanaście razy. :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.