shinu
shinu
  10 kwietnia 2011 (pierwszy post)

thorgal aegirsson.

"Głównym bohaterem serii jest Thorgal Aegirsson, który wychowuje się wśród Wikingów, nie jest jednak jednym z nich. Thorgal jest bowiem ?gwiezdnym dzieckiem? ? jego przodkowie nie mieszkali na Ziemi ? a tylko przez przypadek trafia jako niemowlę do kraju Wikingów. Oni też nadają mu imię ? posłaniec Thora (Thorgal), boga piorunów i syn Aegira (Aegirson), władcy wód ? ponieważ niemowlę znaleziono na brzegu morza po potężnym sztormie"

(via wiki)
.

Ok, kto zna, kto lubi, kto zbiera - rece do gory:)
Co mozecie powiedziec o tym komixie? wasze opinie, sugestie, ocena.

Jest to jedyny komiks jaki zbieralem, i zbieram do tej pory:) gdzies tam jeszcze chowam w mega tajnej skrytce skarbow pierwsze wydania z 1990 roku. Szkoda tylko ze w 2007 autorzy zupelnie zmienili kreske, teoretycznie fajnie, cos nowego, odswiezone to wszystko, ale jednak nie to samo:(

Pozdrawiam i licze na odzew ze strony fanow:)

Undertaker
Undertaker
  10 kwietnia 2011

To jest kozak przy którym kryją się Conany i inne pedały,

Konto usunięte
Konto usunięte: Co mozecie powiedziec o tym komixie? wasze opinie, sugestie, ocena.

Zbierał go mój ojciec, i to był pierwszy komiks jako zaczynałem "oglądać" bo jeszcze nie potrafiłem czytać. Potem w wieku 14 lat, przypomniało mi się o tym. Mam kilka części, ale mam zamiar ściągnąć całość z neta i zagłębić się w tą postać,
LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  11 kwietnia 2011

Rónież miałem go w swojej kolekcji. Pierwsze odcinki podobały mi się lecz później komiks stał się bardzo pokręcony jak dla mnie.

Undertaker
Undertaker
  11 kwietnia 2011
LeVentSolaire
LeVentSolaire: Pierwsze odcinki podobały mi się lecz później komiks stał się bardzo pokręcony jak dla mnie.

Wracanie się w czasie, występuje większości komiksów. Taki stały motyw przy dużych seriach :ziober2:
RAV79
Posty: 4368 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
RAV79
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Thorgal

Marzy mi się film o przygodach Thorgala .
shinu
shinu
  11 kwietnia 2011

wiem, ze wyszla gra, ale podobno lepiej nawet nie probowac grac. kicz i chlam. przynudnawa przygodowka

shinu
shinu
  11 kwietnia 2011
http://www.youtube.com/watch?v=sifnpq1SsOQ pod sam koniec filmiku widac jak wyglada:)
shinu
shinu
  11 kwietnia 2011

cholea, sorka za triplepost:D

http://www.youtube.com/watch?v=7OJELkdz0EY&feature=related

LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  11 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Wracanie się w czasie, występuje większości komiksów. Taki stały motyw przy dużych seriach


A to akurat mi sie podoba tylko później było za dużó krwi i zamętu.
ZacnyUser
ZacnyUser
  24 kwietnia 2011

Ja Thorgala zbierałem. :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.