SloncaBlask
SloncaBlask
  8 lutego 2013 (pierwszy post)

Widzieliście?? Warto oglądać??

kasey00
kasey00
  12 lutego 2013

Ale tutaj pusto :x Nie czytałam żadnej opinii ale od znajomych nie słyszałam dobrego słowa na ten temat.

SloncaBlask
SloncaBlask
  14 lutego 2013

może dlatego że to nie jest do czytania tylko do oglądania...?

Bianka
Bianka
  16 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzieliście?? Warto oglądać??

nic ciekawego ;)
doti3210
doti3210
  21 lutego 2013

widzialam ten film i jest zajebisty;)

OpenYourBeer
OpenYourBeer
  6 marca 2013

Jeśli chcesz się dowiedzieć czy film jest ciekawy to go obejrzyj. Z opinia/krytyką filmową jest tak, że często w przypadku (w większości) braku zrozumienia spotyka się negatywną ocenę. Swoją drogą zaobserwowałam ciekawe zjawisko, kiedy udaje się na seans filmowy do kina (zazwyczaj wiem czego mogę się spodziewać po filmie -czytając recenzje) spotykam wielu ludzi, którzy są bardziej zainteresowani popcornem i colą niż samym filmem. W rezultacie kończy się to tym, że po powrocie do domu, włączają komputer i hejtują film ile się da, by tylko da.
Przykład "atlas chmur" w 90% opinie są cholernie negatywne, jednak osobiście uważam, że ten film był cholernie ciekawy, nie tylko ze względu na scenerię czy efekty. Ludzie nawet żądali zwrotów kosztu biletów, moim zdaniem, tylko dlatego, że nie zrozumieli go, bądź nie potrafią z różnych przyczyn.
Przez te sytuację, zaczynam wybierać filmy z negatywną opinią :)

XxNataniaxX
XxNataniaxX
  6 marca 2013

Mi się średnio podobał ten film, trochę szokuje, pokazuje bezmyślność i głupotę nastolatków. Film jest nakręcony mało profesjonalnie, ale pamiętajmy, że w większości aktorów jest to ich debiut. Oceniam ten film 6/10

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.