MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 stycznia 2013 (pierwszy post)
Heloł :mrgreen:.

Logując się na pocztę znów trafiłam na w miarę ciekawy artykuł, mianowicie:

Odpychające, okrutne, krwawe. Najbrutalniejsze filmy wszech czasów.

Gdzie przedstawiono ranking filmów, które ponoć szokowały i szokują do dziś, oto on:


1. Pasja (2004)
2. Eden Lake (2008)
3. Dzika Banda (1969)
4. Urodzeni mordercy (1994)
5. Martwica mózgu (1992)
6. Battle Royale (2000)
7. Dredd 3D (2012)
8. Kill Bill (2003-2004)
9. Serbski film (2010)
10. Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974)
11. Salo, czyli 120 dni Sodomy (1974)

12. Men Behind The Sun
13. Królik doświadczalny 2: Kwiat ciała i krwi

(Kolejność mam wrażenie, że jest przypadkowa)

źródło:filmtok.pl


Q: Które filmy widzieliście ?
Q: Jakie tytuły byście dodali do listy, a może któreś byście wyrzucili ?
Q: Podajcie jeden tytuł, taki, który wg.Was kryje najbardziej brutalne treści.
Q: Jakie sceny sprawiają, że macie ochotę daną produkcję wyłaczyć ? Gdzie są Wasze granice, jeżeli chodzi o przemoc/ohydne sceny ?
Q: Jeżeli lubisz produkcje typu: Martyrs/ Wrong Turn/Skazani na Strach/ Hostel/Ostatni dom po lewej, to wytlumacz mi dlaczego. Jakie emocje Tobie towarzyszą, kiedy oglądasz sceny tortur/mordów/okrucieństw po prostu ?

Pozdrawiam :mrgreen:
:ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 stycznia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Które filmy widzieliście ?

1,2,4,6,8,10,11
MaqdaIena
MaqdaIena: Jakie tytuły byście dodali do listy

Hot Shots 2 ! - najkrwawszy film ever 261d
pewnie większość gore :woot:

oo może John Rambo :ninja:
może Bękarty diabła

ogólnie nie przepadam i nie oglądam takich filmów
MaqdaIena
MaqdaIena: któreś byście wyrzucili ?

Pasja

MaqdaIena
MaqdaIena: Podajcie jeden tytuł, taki, który wg.Was kryje najbardziej brutalne treści.

hmm o tej godzinie :D..
nie wiem. może Nieodwracalne
a tak to brutalność sama w sobie to w Kapitanie Bomba i Kapitanie Italia
MaqdaIena
MaqdaIena: Jakie sceny sprawiają, że macie ochotę daną produkcję wyłaczyć ? Gdzie są Wasze granice, jeżeli chodzi o przemoc/ohydne sceny ?

hmm a nie wiem, filmy dla samych brutalnych scen wyłączam - bo mi to nie potrzebne
a tak to co przekracza moją granicę oglądam przez palce :D ( o ile film do tego jest ciekawy )
MaqdaIena
MaqdaIena: Jeżeli lubisz produkcje typu: Martyrs/ Wrong Turn/Skazani na Strach/ Hostel/Ostatni dom po lewej, to wytlumacz mi dlaczego.

kilka tytułów i różne rodzaje brutalności
Wrong Turn - jedynka nawet mi sie podobała - tak jak np. Piła
kolejne cześc ito już kpina i brutalność to oglądanie tego
tak samo Hostel czy Ostatni dom po lewej

póki w filmie jest jeszcze jakaś historia a nie tylko sceny d83ddc89 dasie obejrzeć

==

no i jako ciekawostka Tarantino po nakręceniu Wściekłych Psów nasłuchał się że film jest brutalny, pełen krwi i ogólnie z kategorią wiekową + 40 , więc kręcąc Pulp Fiction zrobił scenę ratowania życia http://www.youtube.com/watch?v=ZOoJoTAXDPk która sprawiała że głupia amerykańska publiczność mdlała w kinach

udowadniając że brutalność i okrucieństwo w filmach to pojęcie względne
...Ignorance is bliss...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 stycznia 2013
RexMundi
RexMundi: 11

O, Salo również widziałeś, opowiedz coś o tym filmie, bo czytałam trochę, ale czuję niedosyt.

RexMundi
RexMundi: ogólnie nie przepadam i nie oglądam takich filmów


To dobrze.

RexMundi
RexMundi: hmm o tej godzinie :D.. nie wiem. może Nieodwracalne a tak to brutalność sama w sobie to w Kapitanie Bomba i Kapitanie Italia


Nieodwracalne ? Nie słyszałam.
Ale, że to są bajki ?:rotfl:.

RexMundi
RexMundi: hmm a nie wiem, filmy dla samych brutalnych scen wyłączam - bo mi to nie potrzebne a tak to co przekracza moją granicę oglądam przez palce :D ( o ile film do tego jest ciekawy )


Przykłady Kamil, przykłady. Quentina lubisz, więc lejąca się krew nie jest problemem, obijanie mord również, odcinanie różnych części ciała też nie. A może jednak chodzi o sposób w jaki jest to pokazane ? Tarantino ma to do siebie, że lubi przekolorowywać w swoich filmach, co oczywiście z rzeczywistością ma mało wspólnego, więc pewnie znośniejsze wtedy są takie widoki.

RexMundi
RexMundi: kilka tytułów i różne rodzaje brutalności Wrong Turn - jedynka nawet mi sie podobała - tak jak np. Piła kolejne cześc ito już kpina i brutalność to oglądanie tego tak samo Hostel czy Ostatni dom po lewej póki w filmie jest jeszcze jakaś historia a nie tylko sceny dasie obejrzeć


Wiem, najlepsze że z wymienionych oglądałam tylko Wrong Turn, i to dawno temu, i nie podobał mi się wcale.

Właśnie, dla mnie ciekawym fenomenem jest Piła. Widziałam pewnie wszystkie części i to w kinie, heh. Nie mogę powiedzieć, że jestem zachwycona, ale też nie powiem, ze padaka straszna.
Wiadomo, że sceny 'tortur' są tam normą, ale podobnie jest w Hostelu, którego nigdy nie obejrzałam całego i nie mam zamiaru, bo nie chcę, bo jednak nie lubię.
Więc pewnie znów chodzi o realność przedstawienia brutalności jakiejkolwiek.

A, ostatni film z zestawienia jest o jakiejś naćpanej babie, która chyba jest przykuta do stołu i cale 42 minuty (koło tego, tyle trwa film) samuraj ją torturuje, odcinając części ciała, obejrzałbyś ?;D

RexMundi
RexMundi: no i jako ciekawostka Tarantino po nakręceniu Wściekłych Psów nasłuchał się że film jest brutalny, pełen krwi i ogólnie z kategorią wiekową + 40 , więc kręcąc Pulp Fiction zrobił scenę ratowania życia http://www.youtube.com/watch?v=ZOoJoTAXDPk która sprawiała że głupia amerykańska publiczność mdlała w kinach udowadniając że brutalność i okrucieństwo w filmach to pojęcie względne


;D.
:ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 stycznia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: O, Salo również widziałeś, opowiedz coś o tym filmie, bo czytałam trochę, ale czuję niedosyt.

a co tu dużo gadać :D
oglądałem dla cycków i seksów
MaqdaIena
MaqdaIena: Nieodwracalne ? Nie słyszałam.

nie słyszałas o gwałcie na Monice Bellucci ;>
lepszy niż na Sarze Paxton w Ostatni dom na lewej i chyba lepszy niż na Sarze Butler w filmie " Bez Litości " :ninja:
MaqdaIena
MaqdaIena: Ale, że to są bajki ?

jak krew i ciała to tylko w bajkach :D
MaqdaIena
MaqdaIena: Przykłady Kamil, przykłady. Quentina lubisz, więc lejąca się krew nie jest problemem, obijanie mord również, odcinanie różnych części ciała też nie. A może jednak chodzi o sposób w jaki jest to pokazane ? Tarantino ma to do siebie, że lubi przekolorowywać w swoich filmach, co oczywiście z rzeczywistością ma mało wspólnego, więc pewnie znośniejsze wtedy są takie widoki.

no raczej chodzi o sposób lub może rodzaj okaleczeń

- wyrywanie paznokci , zębów
lub hmmm lubiłem ( bałem się oglądać) sceny śmierć w starszych horrorach
jak Freddy czy Jason łamali wbijali noże itd - bo to było takie hmm naturalne
MaqdaIena
MaqdaIena: Właśnie, dla mnie ciekawym fenomenem jest Piła. Widziałam pewnie wszystkie części i to w kinie, heh. Nie mogę powiedzieć, że jestem zachwycona, ale też nie powiem, ze padaka straszna.

jedynka byłkua fajna - bo nowa i zaskakująca z lekka - kolejne częśc ito już odcinanie kuponów i wymyślanie co raz to lepszych tortur
chociaż np. wrzucenie do dołu ze strzykawkami ...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
MaqdaIena
MaqdaIena: A, ostatni film z zestawienia jest o jakiejś naćpanej babie, która chyba jest przykuta do stołu i cale 42 minuty (koło tego, tyle trwa film) samuraj ją torturuje, odcinając części ciała, obejrzałbyś ?;D

raczej nie,, bo nie lubię , nie widzę sensu oglądania tego

--
chociaz kiedyś oglądałm sporo filmów z Rotten.com :ninja:
...Ignorance is bliss...
agoosiaaa
agoosiaaa
  20 stycznia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: 6. Battle Royale (2000)

jak to zrypane cos znalazlo sie na liscie to boje sie, co by jej autorzy powiedzieli jakby przeczytali mange. To dopiero jest piekna rzez :zakochany: i niezle posranie, film przy tym to jak smerfy do horrorow.
MaqdaIena
MaqdaIena: 7. Dredd 3D (2012)


no bez jaj :rotfl:
postrzelali sobie i duzo osob umarlo, to samo mozna powiedziec o kazdym jednym filmie o jakiejkolwiek wojnie.

1, 8 i 10 tez widzialam.
reszte moze tez, zalezy jak sie zwa po angielsku.
MaqdaIena
MaqdaIena: Q: Jakie tytuły byście dodali do listy, a może któreś byście wyrzucili ?


kurcze, nie moge myslec :rotfl:
pomysle i do tego pytania wroce, jak nie zapomne :)

pewnie ''the girl next door''
MaqdaIena
MaqdaIena: Q: Jakie sceny sprawiają, że macie ochotę daną produkcję wyłaczyć ? Gdzie są Wasze granice, jeżeli chodzi o przemoc/ohydne sceny ?


szczerze mowiac to jak mnie cos brzydzi to odwracam glowe, ale film wylaczam tylko jesli jest denny, nie ze wzgledu na obrzydliwosc itp.
MaqdaIena
MaqdaIena: Q: Jeżeli lubisz produkcje typu: Martyrs/ Wrong Turn/Skazani na Strach/ Hostel/Ostatni dom po lewej, to wytlumacz mi dlaczego. Jakie emocje Tobie towarzyszą, kiedy oglądasz sceny tortur/mordów/okrucieństw po prostu ?

Lubie - szczerze mowiac to nigdy sie nad tym nie zastanawialam dlaczego - ale musi byc w tym jakas historia, jak nie ma watku to nie widze sensu ogladania. np. w Pile podoba mi sie jak wszystko sie ulozylo w calosc (tak, ogladalam maraton jeden po drugim) i w wiekszosci takich filmow to na morderstwa/okrucienstwo nie zwracam wiekszej uwagi, film to film. Plus do tego lubie sie bac, ksiazki tez czytam w podobnym stylu (oczywko nie wszystkie, ale chyba wiekszosc). Interesujace to jest :woot:
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  20 stycznia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: 1. Pasja (2004) 2. Eden Lake (2008)

MaqdaIena
MaqdaIena: 4. Urodzeni mordercy (1994) 5. Martwica mózgu (1992)


MaqdaIena
MaqdaIena: 8. Kill Bill (2003-2004) 9. Serbski film (2010) 10. Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974) 11. Salo, czyli 120 dni Sodomy (1974)


Tylko te filmy widziałam z listy i chyba prócz 11 czyli Salo żadnego nie umieściłabym na tej liście. Trochę krwi, flaków czy innych nie sprawiło, że uznaję je za odpychające bo to mocna przesada. :o
Nie wiem na jakiej podstawie w ogóle Kill Bill tu trafił. Która scena chociaż trochę mogłaby pasować do odrzucającej czy brutalnej? Jak można w ogóle wciskać Pasję, Martwicę i jedzenie kupy do jednego wora? Ciekawe na jakiej podstawie układane są te rankingi.
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  20 stycznia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Jeżeli lubisz produkcje typu: Martyrs/ Wrong Turn/Skazani na Strach/ Hostel/Ostatni dom po lewej, to wytlumacz mi dlaczego. Jakie emocje Tobie towarzyszą, kiedy oglądasz sceny tortur/mordów/okrucieństw po prostu ?

Ah. W sumie to zero emocji. Bo to nuda i jeszcze raz nuda. Nawet w obrzydliwościach powinna być jakaś granica, a nie tylko krew, mózg, krew i jeszcze więcej krwi i wnętrzności. Jak się nie ma pomysłu ani wyobraźni by móc zaskoczyć widza czy go przestraszyć to stosuję się dość marne chwyty typu woreczki z krwią. Żeby jeszcze jakaś ciekawa akcja, wątek, a tu nic. Ani to nie straszy, ani nie zaciekawia. Dlatego nie ma takiej możliwości bym w wolny wieczór włączyła coś podobnego do Martyrs.
Strobista
Strobista
  20 stycznia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Q: Które filmy widzieliście ? Q: Jakie tytuły byście dodali do listy, a może któreś byście wyrzucili ? Q: Podajcie jeden tytuł, taki, który wg.Was kryje najbardziej brutalne treści. Q: Jakie sceny sprawiają, że macie ochotę daną produkcję wyłaczyć ? Gdzie są Wasze granice, jeżeli chodzi o przemoc/ohydne sceny ? Q: Jeżeli lubisz produkcje typu: Martyrs/ Wrong Turn/Skazani na Strach/ Hostel/Ostatni dom po lewej, to wytlumacz mi dlaczego. Jakie emocje Tobie towarzyszą, kiedy oglądasz sceny tortur/mordów/okrucieństw po prostu ?

1.pasje,edena,martwice,srpski,texanśką, 120 dni gomory,man behind the sun,wszystkie czesci (chyba wszystjie) królika.

2.
- Grotesque
oraz
-'ReGOREgitated'.
ale to wszystko co wyzej wymienione to bajka na dobranoc w porównaniu z chorym gownem wlasnie pod tytulem ReGOREgitated

a no i Seed jeszcze jest posrany, nie obejrzalem tego ścierwa do konca bo zabijali tam zwierzaki a przy tym to sie rozklejam.

3.ReGOREgitated

4.nie lubie patrzec jak ktoś rzyga, ale po obejrzeniu w/w produkcji juz az tak mnie to nie rusza, natomiast nigdy nie potrafie obejrzec do konca jak zabijają/torturują zwierzaka, to jest moja granica. Na ludzi mam wyebane, na zwierzeta już nie.

5.Martyrs to gowno:) Gore/Snuffów/Mondo już nie ogladam. po obejrzeniu Groteski mialem okres gdzie szukałem najbardziej posranego chorego filmu jaki czlowiek potrafil nagrać. Trafilem na ReGORgitated i zakończylem poszukiwania. Lucifer V. rozyebał mnie, zoładek i psychikę przy tej produkcji.

gdy ogladałem sceny tortur w filmach gore, pierwsze co mnie ciekawilo jak to zostalo nagrane z tak realnymi efektami.
przy ogadaniu ReGOREgitated miałem wrażnie ze to jakiś autentyczny Snuff ponieważ sceny tam przedstawione zajebiści wygladały na realne. Również Snuff 102 w miarę realnie wygląda. Ale co do ich autentyczności to nie wiem nic. Mozna tylko wnioskowac po obrazie i dźwięku.
Strobista
Strobista
  20 stycznia 2013
RexMundi
RexMundi: -- chociaz kiedyś oglądałm sporo filmów z Rotten.com


na rottenie filmy znalazłeś?:woot:
ja tam nigdy nie widzialem video:and: same jpg i artykuly
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: na rottenie filmy znalazłeś?

kurdy chyba to było z rottena :woot:
to z miliard lat temu oglądałem
a może to było cos..dedsleszkom
a nie wiem już :D

najlpesze ze mój ojciec przy tuch filmikach jadł normlanie obiad :lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: Na ludzi mam wyebane, na zwierzeta już nie.

tez tak mam ,, mogą ludzie ginąć w setkach i nic, zastrzelą psa - żałoba [*]
...Ignorance is bliss...
Strobista
Strobista
  20 stycznia 2013
RexMundi
RexMundi: kurdy chyba to było z rottena to z miliard lat temu oglądałem a może to było cos..dedsleszkom a nie wiem już :D najlpesze ze mój ojciec przy tuch filmikach jadł normlanie obiad


stalowy zołądek;]

RexMundi
RexMundi: tez tak mam ,, mogą ludzie ginąć w setkach i nic, zastrzelą psa - żałoba [*]

no dokladnie ;]
Strobista
Strobista
  20 stycznia 2013

update...

obejrzalem kolejną produkcję rezysera-zyeba lucifera valentine pt.Slow Torture Puke Chamber.
stawiam to scierwo egzekwo z Regoregitated na 1. miejscu w kategorii filmów które pozbawią Cie psychiki:ninja:
co tym razem?:
rzygi.
robactwo.
nagosc,
krew,
chora muzyka,
masturbacja krzyzem,
sikanie,
jedzenie robaków z tortem,
rozciecie brzucha ciezarnej kobiecie i wyjecie jej dziecka i uduszenie go pępowiną+stymulowanie wymiotow cialem dziecka+zmiksowanie go mixerem i wypicie,
rzyganie do ust przez lejek.

szczerze odradzam podobnie jak wszystkie filmy w jego wykonaniu.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  21 stycznia 2013

Pasja na pierwszym miejscu? A niby dlaczego? Bo polska to kraj katolików? Oglądałem różne wersje i wcale mnie tak nie ruszyło.

Strobista
Strobista
  21 stycznia 2013

pasja na 1 miejscu bo to wierzący zrobili taką reklame jezusom i innym. on przeciez byl niewinny i go zabili, dopowiedzą jeszcze ze za twoje grzechy zmarł, to wtedy bardziej dziala na psychikę u widza, okazuje wspolczucie nie wazne czy istnial czy nie, byl dobrym czlowiekiem i zginal niewinnie za nas:D rzymianie przedstawieni sa jako bardzo zli ludzie tak ze jak widz oglada to ma ochote wybic ich wszystkich bo przeciez zabili dobrego czlowieka:] chvj z tym ze zapewne w tamtych czasach bylo tysiace takich 'mesjaszy' i mozliwe ze tez skonczyli (o ile to w ogole prawda) jak dżizas, ale postac jezusa sie przebilai teraz drąży dziure w umyslach katolików, wychwalających coś lub kogos rzekomo zyjacego 2 tys lat temu...:mrgreen:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  21 stycznia 2013
RexMundi
RexMundi: a co tu dużo gadać :D oglądałem dla cycków i seks


Proszę ja Cię, ahahha. Widziałam kilka zdjęć i ta nagość była dość brzydka ;D.
Dla cycków i seksów lepiej Spartacusa sobie obejrzyj ;D.

RexMundi
RexMundi: ie słyszałas o gwałcie na Monice Bellucci ;


O, nawet widziałam ten film, nie skojarzylam tytułu.

RexMundi
RexMundi: lubiłem ( bałem się oglądać) sceny śmierć w starszych horrorach jak Freddy czy Jason łamali wbijali noże itd - bo to było takie hmm naturaln


Freddy naturalny ? ;D.
Brutalność tamtych filmów mnie nie razi wcale, oglądało sie je za dzieciaka i wzroku nie odwracałam.
Obecne sceny z serii jak najbardziej real już nie są fajne.

RexMundi
RexMundi: dynka byłkua fajna - bo nowa i zaskakująca z lekka - kolejne częśc ito już odcinanie kuponów i wymyślanie co raz to lepszych tortur chociaż np. wrzucenie do dołu ze strzykawkami ...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Szczerze, to mi się niemal wszystkie części mylą. No może tylko nie jedynka, która naprawdę była dobra, i chyba dwójka własnie gdzie była scena z dołem ze strzykawkami.

RexMundi
RexMundi: Rotten.co


Ta strona była popularna, jak miałam lat naście. Koledzy mocno się nią jarali, nie rozumiem dlaczego. Raz się pokusiłam i na nią weszłam i miałam dość.

Konto usunięte
Konto usunięte: zczerze mowiac to jak mnie cos brzydzi to odwracam glowe, ale film wylaczam tylko jesli jest denny, nie ze wzgledu na obrzydliwosc


A ja mam to do siebie, że nie potrafię przerwać oglądania filmu, obojętnie co by tam było. Dlatego od jakiegoś czasu rozważnie wybieram co właczyć. Chociaż Eden Lake to był ostatni, którego nie obejrzałam do końca. Dzieciaki pastwiące się nad ludźmi nie są czymś na co mam ochotę patrzeć. I podejrzewam, że gdyby osoba, której się zapytałam o opinię na temat tego filmu mi odpisała szybciej, to w ogole bym go nie właczyła ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: ubie - szczerze mowiac to nigdy sie nad tym nie zastanawialam dlaczego - ale musi byc w tym jakas historia, jak nie ma watku to nie widze sensu ogladania. np. w Pile podoba mi sie jak wszystko sie ulozylo w calosc (tak, ogladalam maraton jeden po drugim) i w wiekszosci takich filmow to na morderstwa/okrucienstwo nie zwracam wiekszej uwagi, film to film. Plus do tego lubie sie bac, ksiazki tez czytam w podobnym stylu (oczywko nie wszystkie, ale chyba wiekszosc). Interesujace to je


Piła, a Martyrs to dwie różne bajki jednak. W Pile zawsze lubiłam muzykę na końcu, kiedy się wszystko wyjasniało i układalo w jedna całość. Martyrs przykładowo nie widziałam, jest to własnie rodzaj filmu, którego nienawidzę. Oczywiście o czym jest czytałam tylko.
Ja również lubię się bać, ale mi serce szybciej bije, kiedy oglądam jakiś film z duchami przykładowo, a nie torturowanie ludzi, może za bardzo się wczuwam ? Po prostu moja wrażliwość jest chyba inna:woot:.

SummerSale
SummerSale: Nie wiem na jakiej podstawie w ogóle Kill Bill tu trafił. Która scena chociaż trochę mogłaby pasować do odrzucającej czy brutalnej? Jak można w ogóle wciskać Pasję, Martwicę i jedzenie kupy do jednego wora? Ciekawe na jakiej podstawie układane są te ranking


Kill Bill również mnie zaskoczył, no ale ja lubię kino Quentina, więc żadna ilość krwi w nim mnie nie razi.
Do reszty produkcji się nie odniose, bo nie widziałam.
Ranking owszem dość dziwaczny, ale nie ja go układałam ;D.

SummerSale
SummerSale: W sumie to zero emocji. Bo to nuda i jeszcze raz nuda. Nawet w obrzydliwościach powinna być jakaś granica, a nie tylko krew, mózg, krew i jeszcze więcej krwi i wnętrzności. Jak się nie ma pomysłu ani wyobraźni by móc zaskoczyć widza czy go przestraszyć to stosuję się dość marne chwyty typu woreczki z krwią. Żeby jeszcze jakaś ciekawa akcja, wątek, a tu nic. Ani to nie straszy, ani nie zaciekawia. Dlatego nie ma takiej możliwości bym w wolny wieczór włączyła coś podobnego do Marty


No dobrze, ale Martyrs ( ale sie uczepiłam tego filmu) to nie tylko chyba krew i flaki, prawda ?
Bo gdyby tak było, to być może bym obejrzała z ciekawości.
Sam fakt wyrządzania w taki sposób, takiej krzywdy mnie razi w filmie mocno. Widok krwi mnie nie brzydzi w ogole, krzyk rozpaczy już wzbudza we mnie takie emocje, których nie lubię.

Konto usunięte
Konto usunięte: natomiast nigdy nie potrafie obejrzec do konca jak zabijają/torturują zwierzaka, to jest moja granica. Na ludzi mam wyebane, na zwierzeta już nie


Bardzo podbijam. Również męczenia zwierząt nie potrafię oglądać ze spokojem.
Nawet w Efekcie Motyla była scena z psem, tak jak filmu za bardzo już nie pamiętam, tak wiem, że ta scena była okropna, mimo iż chyba nie pokazali do konca co sie stało, widz musiał sobie dopowiedzieć.
Zdjęć okaleczonych zwierząt również nie oglądam, przykładowo wielu ludzi na fejsie wstawia takie coś, łudząc się chyba że to w czymś pomoże (heh), usuwam takowych ze znajomych.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gore/Snuffów/Mondo już nie ogladam. po obejrzeniu Groteski mialem okres gdzie szukałem najbardziej posranego chorego filmu jaki czlowiek potrafil nagrać. Trafilem na ReGORgitated i zakończylem poszukiwania. Lucifer V. rozyebał mnie, zoładek i psychikę przy tej produkcj


Ty własnie mi się kojarzysz z takim chorym kinem ;D. Totalnie nie rozumiem, jak można oglądać takie filmy, no ale o gustach się ponoć nie dyskutuje ;D.
Ale chyba w wiekszości mężczyźni oglądają takie rzeczy, nie uważasz ? Dlaczego ?

Konto usunięte
Konto usunięte: bejrzalem kolejną produkcję rezysera-zyeba lucifera valentine pt.Slow Torture Puke Chamber. stawiam to scierwo egzekwo z Regoregitated na 1. miejscu w kategorii filmów które pozbawią Cie psychiki co tym razem?: rzygi. robactwo. nagosc, krew, chora muzyka, masturbacja krzyzem, sikanie, jedzenie robaków z tortem, rozciecie brzucha ciezarnej kobiecie i wyjecie jej dziecka i uduszenie go pępowiną+stymulowanie wymiotow cialem dziecka+zmiksowanie go mixerem i wypicie, rzyganie do ust przez l


Jesu, ale mogłeś nie opisywać aż tak dokładnie !
Jak to czytałam to akurat piłam kawę, kiedy doszłam do momentu z dzieckiem to łyk nie przeszedl mi przez gardło, wrócił do kubka.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pasja na pierwszym miejscu? A niby dlaczego? Bo polska to kraj katolików? Oglądałem różne wersje i wcale mnie tak nie rus


No własnie wydaje mi się, że kolejność jest przypadkowa.
Jeżeli nie, to nie rozumiem twórcy rankingu również.
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.