Mel92
Mel92
  10 listopada 2012 (pierwszy post)

Może mi ktoś powiedzieć z jakiej racji filmy, które są z lektorem nie można znaleźć z napisami, a wiadomo, że kiedyś być z napisami musiały.? Bo dla mnie to jest zagadką...
Akurat teraz konkretnie chodzi mi o Piratów z Karaibów... ale miałam problemy z tym nie raz, a sory ale ja wole oglądać film z napisami...

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  10 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Może mi ktoś powiedzieć z jakiej racji filmy, które są z lektorem nie można znaleźć z napisami,


Trzeba umieć szukać :-)
15 sekund w googlach i pokazało mi wszystkie odcinki piratów do pobrania z napisami.
Mel92
Mel92
  10 listopada 2012

tyle ze ja nie chce pobierać a obejrzeć online (;

Strobista
Strobista
  10 listopada 2012

mysle ze dlatego bo ludzie wolą ogladac film z lektorem, wiec jesli wyjdzie najpierw film z napisami, potem dorobia do niego lektora to rzecz jasna ze kazdy bedzie sciągl tego z lektorem bo po co się meczyc i czytać:) i wtedy te z napisami juz nie maja racji bytu skoro jest ten sam film z lektorem

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: obejrzeć online (;

bo zwykły widz mając do wyboru lektora czy czytanie
wybierze strone z lektorem

a że w necie liczy się widz / użytkownik - > wygra wybór mas a nie pojedynczych jednostek
...Ignorance is bliss...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat teraz konkretnie chodzi mi o Piratów z Karaibów...


http://www.playtube.pl/42128-piraci-z-karaibow-na-nieznanych-wodach-pirates-of.html przykładowo.

Wersja okej i są napisy, więc znaleźć można jak najbardziej.
Innych części tez tam poszukaj.
:ziober2:
ELEKTRA83
ELEKTRA83
  12 listopada 2012

kinolive.pl rejestracja jest darmowa tam powinno byc

Mel92
Mel92
  12 listopada 2012

No to beznadzieja..
Nie znalazłam.. oprócz tej najnowszej części innych z napisami online nie ma.. Albo nie umiem posługiwać się wyszukiwarką.

Dzięki za odpowiedzi. (;

NicZaFriko
NicZaFriko
  15 listopada 2012

W ogóle to jest najśmieszniejsze ze poza Polską w zadnym kraju nie ma prawie filmów z lektorem wszystko albo dubbing albo napisy lub oryginalny głos. Lektora za granica uzywaja tylko przeważnie do filmów dokumentalnych tylko w PL tak fajnie mamy :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.