Lachowiczka
Posty: 2 (po ~438 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Lachowiczka
  30 października 2012 (pierwszy post)

Poszukuje filmu takiego jak w Temacie . Pilnie proszę o pomoc bo mam nietypowe zadanie domowe a nie mogę tego filmu pobrać bo nie jestem u Siebie , utrudnieniem jest to że ten film musi być z napisami bo mam uszkodzoną kartę dzwiękową. Ponizej krótki opis filmu:
Wyobraź sobie narkotyk, który czyni Twój mózg niezwykle wydajnym i sprawia, że chłoniesz ogromną wiedzę. Narkotyk, który czyni cię nadzwyczaj skupionym, szybkim, sprawnym, a nawet atrakcyjnym. Narkotyk, dzięki któremu pokonujesz wszystkie ograniczenia. Niewyobrażalne staje się możliwe nawet dla Eddiego, który od życia nie spodziewa się niczego. Zażycie specyfiku pozwala mu osiągnąć sukces o jakim zawsze marzył. Ceną, jaką przychodzi mu zapłacić, są: bóle głowy, omdlenia, utraty świadomości, niekontrolowane wybuchy przemocy... Proszę o pomoc :(

XxParadiseFoundxX
Posty: 86 (po ~92 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 9
XxParadiseFoundxX
  30 października 2012

no to mamy problem. Film ten jest dostepny tylko z lektorem albo do sciagniecia z napisami :/

XxParadiseFoundxX
Posty: 86 (po ~92 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 9
XxParadiseFoundxX
  30 października 2012

To jest film z 2011 roku ?

praksyda
praksyda
  30 października 2012
Lachowiczka
Lachowiczka: Proszę o pomoc :(

prosze cały film Online z lektorem, nawet dobry,watro obejrzeć.
http://www.youtube.com/watch?v=vBwpXgagNXw
LadyDomi
LadyDomi
  30 października 2012
praksyda
praksyda: z lektorem


Lachowiczka
Lachowiczka: utrudnieniem jest to że ten film musi być z napisami bo mam uszkodzoną kartę dzwiękową


Masz tutaj: http://www.playtube.pl/35905-jestem-bogiem-limitless-2011-napisy-pl.html
Lachowiczka
Posty: 2 (po ~438 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Lachowiczka
  31 października 2012

Dziekuje śliczne :*

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 października 2012

dobry film d83ddc4d

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.