RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 września 2012 (pierwszy post)

... wczoraj on przeszedł się swoją zielona milą



w wieku 54 lat zmarł z powodu powikłań po zawale serca w lipcu

- która jego rola wam się podobała najbardziej ? -
Czy po Zielonej Mili i nominacji do Oscara - nie rozdrobnił się w nastepnych swoich filmowych kreacjach ?
- Czy Oscar dostaje dobry aktor - czy aktor który trafił w rolę np. Halle Berry

- czy myślicie czasami o tym że to jest ten czas kiedy odejdą od nas
Arnold, Sylvester, Bruce, Clint, Al Pacino, Robert DeNiro itd ?
...Ignorance is bliss...
Strobista
Strobista
  4 września 2012
RexMundi
RexMundi: - która jego rola wam się podobała najbardziej ? -


zadna

RexMundi
RexMundi: Czy po Zielonej Mili i nominacji do Oscara - nie rozdrobnił się w nastepnych swoich filmowych kreacjach ?

ogladalem tylko zielona mile wiec nie mam porównania

RexMundi
RexMundi: Czy Oscar dostaje dobry aktor - czy aktor który trafił w rolę np. Halle Berry

nie wiem

RexMundi
RexMundi: - czy myślicie czasami o tym że to jest ten czas kiedy odejdą od nas Arnold, Sylvester, Bruce, Clint, Al Pacino, Robert DeNiro itd ?

nie. poniewaz gwiazda aktorska w filmie nie koniecznie musi isc w parze z ciekawościa tego filmu. aktorzy mogą byc wcale nie znani a film moze byc zajebiaszczy.
LadyDomi
LadyDomi
  4 września 2012
‎"Każdego z nas czeka śmierć, bez wyjątku, ale Boże... czasem Zielona Mila wydaje się taka długa."


RexMundi
RexMundi: - która jego rola wam się podobała najbardziej ?

Ta z Zielonej Mili właśnie.
RexMundi
RexMundi: - Czy po Zielonej Mili i nominacji do Oscara - nie rozdrobnił się w nastepnych swoich filmowych kreacjach ?


Z tego co widzę, bo nie orientuję się zbyt w temacie, to grywał w różnych filmach, ale niestety nie doczekał się drugiej roli na miarę Zielonej Mili.

RexMundi
RexMundi: - Czy Oscar dostaje dobry aktor - czy aktor który trafił w rolę np. Halle Berry

Dobry aktor to taki, który potrafi doskonale wcielić się w swoją rolę i to tacy powinni dostawać Oscary.

RexMundi
RexMundi: - czy myślicie czasami o tym że to jest ten czas kiedy odejdą od nas Arnold, Sylvester, Bruce, Clint, Al Pacino, Robert DeNiro itd ?

A to skomentuję w ten sposób:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A to skomentuję w ten sposób:

True 261d
...Ignorance is bliss...
Earth
Earth
  5 września 2012

Oglądając stare filmy widzi się jak czas szybko umyka ;) Myślałam o tym na przykładzie Daniela Radcliffe'a, który jest osobą mojego pokolenia, razem z nim dorastałam i teraz się starzeję i po nim widzę uciekający czas. ;)

Michaela kojarzę jednak wyłącznie z Zielonej Mili i coś tam kiedyś widziałam, gdzie grał jakiegoś olbrzyma, ale to tylko coś tam kojarzę. Szkoda, że zmarł tak szybko :)

JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  6 września 2012
RexMundi
RexMundi: True
Włacha...
Ale pozostaje nam rozglądać się za młodszym pokoleniem, uzupełniającym pustkę.
W Polsce na przykład nieżyjący Leon Niemczyk, Maciej Kozłowski, Holoubek... Ikony. Ale są młodzi, utalentowani. Zobaczymy co czas i afisze pokażą.

Wolę w sumie nie smęcić o sentymentach, bo przyjdzie czas na mnie. Trzeba żyć i przybić piątkę wielkim zasłużonym. Legendy zawsze będą żyły wśród ludzi.
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  6 września 2012

No dobra... Okropnie żałuję że nie ma wśród nas Marylin Monroe.

NazwaProfilu
NazwaProfilu
  7 września 2012

gorsza strata byla po nim:

JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  7 września 2012

Tak, dowalajmy kogo bardziej szkoda, jakby subiektywność takiej oceny była skalą wartości człowieka. Ta polska mentalność... -,-

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.