Earth
Earth
  5 sierpnia 2012 (pierwszy post)


Przekładana od chyba lutego premiera wreszcie została ustalona na październik w USA i na listopad w Polsce. Jest to kontynuacja pierwszej części z 2006 roku, więc nareszcie po 6 latach się doczekałam. :ninja:

Opis : Heather Mason od czasów swojego dzieciństwa ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie można wytłumaczyć w żaden racjonalny sposób. W dniu swoich osiemnastych urodzin, zostaje nawiedzona kolejnymi koszmarami, a także zniknięciem ojca. Wówczas odkrywa, że nie jest tą samą osobą, za którą uważała się do tej pory. Przerażające odkrycie wprowadza ją w świat pełen demonów, które prowadzą ją do Silent Hill. Jeżeli nie stawi oporu i ich nie przezwycięży, utknie tam na zawsze.

I oficjalny trailer - http://www.youtube.com/watch?v=KMWrZmD0AN4

Osobiście cieszy mnie, że wśród głównych bohaterów zobaczę nie dość, że Seana Beana to jeszcze Kita Haringtona, czyli Jona Snow z Gry o Tron, miło będzie go zobaczyć w innej roli. :D

Q: Zamierzasz się wybrać na ten film do kina?
Q: Grałeś w gry Silent Hill?
Q: Czy widzisz różnicę pomiędzy filmem 2d a 3d, poza niewygodnymi okularami? :|

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. :)
Kameleon
Kameleon
  9 sierpnia 2012

Jeśli miałbym oceniać po trailerze to będzie nieudolna próba ciągnięcia wątku żeby nabić kasy. Wygląda strasznie tandetnie. Pewnie zasse z torrentów i obejrzę sobie z ciekawości.

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  20 sierpnia 2012

W pierwszej części Silent Hill jestem zakochana od dawna, więc nie ma opcji abym ta część mnie ominęła :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.