mateusz918
mateusz918
  16 listopada 2011 (pierwszy post)

Czy z oszukiwania można uczynić sztukę? Czterech przyjaciół przez cały pobyt w szkole średniej zajmuje się wyłącznie tym niecnym procederem. Perfekcyjnie opanowana sztuka oszukiwania umożliwia im bezbolesne "prześlizgiwanie" się z roku na rok. Jednak ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę i po 4 latach przekonają się, że nie są już przyjaciółmi.

Jest ich czterech. Razem stanowią zespół. Pomagają innym i sobie jak przebrnąć przez okrez szkoły z niezmiennie dobrym humorem. Dla dobrych ocen zdolni są do największego kantu. Pani Dyrektor, uparta i brzydka, za wszelką cenę próbuje przyłapać bardzo znajoma sobie czwórke przyjaciół. Pod presją Pani Dyrektor jeden z nich Sammy postanowił się "poprawić" czyli po prostu postanowił się uczyć! Jak mają działać pozostali skoro zespół sie rozpadł? Obejrzyj! zobacz jak sobie poradzili!!

naprawdę ich sztuka jest mega genialna sprawdza sie :)

Patrishia
Patrishia
  16 listopada 2011

Przeczytałam "kanclerze" :lol: Nocne czytanie Wikipedii mi chyba nie służy :ziober2:

W sumie film może być ciekawy, chociaż nie wiem czy nie zamkną Ci tematu i nie każą pisać tu http://www.fotka.pl/forum/film/23,Co_ostatnio_obejrzal/68 . Bo nie zadałeś żadnych pytań pokrewnych fabule filmu, więc nie ma on wielkiego sensu :ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.