Fiat126p
Fiat126p
  16 listopada 2011 (pierwszy post)

W tym temacie chcialbym poruszyc watek filmow z gatunku fantasy, siegajacych w mroczne zakamarki wyobrazni. Chcialbym poznac kilka tytulow filmow, ktorych jeszcze nie obejrzalem i podziele sie rowniez sam tymi, ktore znam. Jest to moj ulubiony gatunek (ale kogo to obchodzi w sumie) Chodzi mianowicie o filmy ze swiata zniszczonego przez wojny miedzy ludzmi lub lub miedzy ludzmi a jakas inna rasa pozaziemska. Zarowno globalne, polityczne jak i rasowe etc. Moga tez byc inne, nieco futurystyczne, ktore niekoniecznie siegaja po drastyczne wizje upadlego swiata jaki znamy. Przykladem moze byc Czlowiek demolka ze Stalone'm w roli glownej, ale ciagle mi malo. Wracajac do poprzedniego typu: przykladem moga byc trzy matrixy,Gwiezdne wszystkim znane Wojny, Wojna swiatow, AI sztuczna inteligencja, Jestem legenda, Piaty element, Waterworld, rewelacyjne Pandorum, czy nawet Mgla (2007) zekranizowana na podstawie genialnej powiesci Kinga... Generalnie masa tego, ale nie wiem co by tu jeszcze.
Szukam mainstreamowych dziel, niekiczowatych, mocno wchodzacych w piety. Mam nadzieje ze beda chetni zeby obejrzec tego gatunku filmy i na temacie skorzystaja.

Pozdrawiam, troll naczelny fotka-czata

praksyda
praksyda
  20 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cos sie nie podoba? :D

nie przedrzeźniaj mjĘ
dobra nie nabijamy bo troche odbiegliśmy od tematu,a to nie hyde, tu trzeba sie trzymac zasad
bo Odbytonozaurus Rex bany da;)
psycholicho
psycholicho
  20 listopada 2011

dobrzę ...skoro tak każesz wać panna

psycholicho
psycholicho
  21 listopada 2011

ej, ale ja musze


to mnie rozwalolo :rotfl:
PimpNigga
Posty: 20812 (po ~202 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
PimpNigga
  21 listopada 2011
Fiat126p
Fiat126p: genialnej powiesci Kinga

właściwie to na podstawie 30 stronicowego opowiadania :P Bodajże w zbiorze pod tytułem Szkieletowa załoga :D

Co do filmow:

- Droga (the Road ) z Vigo Mortensenem - świat po zagładzie , zero roślin , ludzie idą w kierunku kanibalizmu , żeby przeżyć , na tym tle uciekający ojciec z małym synem pod opieką. Mroczny i dobry film.
- Dystrykt 9 - slumsy obcych w RPA , mnie się bardzo podobał :D
- 12 małp - część w przyszłości z Willisem bardzo ciężka
- Seksmisja - :D
i dalej jakoś ciężko z pomysłami bo takie rzeczy typu wszystkie horrory z zombiakami , to są dla mnie średnie , ale o jeszcze Wehikulik czasu bym do tego dołożył :D
psycholicho
psycholicho
  21 listopada 2011

ano, masa tego :D ale im wiecej tym lepiej ;P ...sciagam sobie na kompusia

psycholicho
psycholicho
  23 listopada 2011

O! Mam!

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia

to sobie sciane :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.