RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 listopada 2011 (pierwszy post)
Nie było za bardzo gdzie to umieścić jako post więc sobie założę temat

Potwierdzono że 84. ceremonię wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Wiedzy i Sztuki Filmowej poprowadzi po raz dziewiąty Billy Crytal.



63-letni Crystal zastąpił na pozycji gospodarza show Eddie’go Murphy’ego, który zrezygnował z tej posady.

Aktor po raz ostatni poprowadził Oscary w 2004 roku

Pytania takie se

Oglądacie galę ?
Lubicie Crystala jako prowadzącego ?
A może macie swojego ulubionego ?
Oscary czy MTVMA ;> ?

plus
kilka wcześniejszych gal z jego udziałem

http://www.dailymotion.com/video/xif8m_oscar-intro-1997-billy-crystal_fun

http://www.dailymotion.com/video/xif9p_oscar-intro-2004-billy-crystal_fun#rel-page-4

:crylol:
...Ignorance is bliss...
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  14 listopada 2011
RexMundi
RexMundi: 63-letni Crystal zastąpił na pozycji gospodarza show Eddie’go Murphy’ego, który zrezygnował z tej posady. Aktor po raz ostatni poprowadził Oscary w 2004 roku


Już jakieś czas temu dotarłam do tego info i cieszę się. Zdecydowanie wolę Crystala niż Murphyego. Nigdy za nim nie przepadałam. Ani na gali, ani na wielkim ekranie.
Ostatnio gdy Crystal pojawił się na ceremoni spowodowało, że widownia trochę ożyła, poza tym rok temu rozdania to nudaaaaa.

RexMundi
RexMundi: Oglądacie galę ?

Nie zawsze mi się udawało. Bo niestety z tego co się orientuje nasza tv nie transmituje. Zostaje jedynie Canal+ i net.

RexMundi
RexMundi: Oscary czy MTVMA ;> ?

Oscary.
Ostatnio udało mi się złapać EMA w tv bo kilka dni temu rozdawali nagrody.. Eh i na zmianę Gaga, Perry i Biber. Poza tym tyle kolorów, dziwnych strojów, że na dłuższą metę patrzeć się nie da.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 listopada 2011
SummerSale
SummerSale: Murphyego

dobry był przed rola w Grubym i chudszym

SummerSale
SummerSale: Ostatnio gdy Crystal pojawił się na ceremoni spowodowało, że widownia trochę ożyła,

dostał owacje na stojąco :tak:

SummerSale
SummerSale: poza tym rok temu rozdania to nudaaaaa.

ogólnie ostatnimi czasy nuda , no może Steve Martin i Alec Boldwin trochę bawili a tak to niestety słabo

SummerSale
SummerSale: Nie zawsze mi się udawało. Bo niestety z tego co się orientuje nasza tv nie transmituje. Zostaje jedynie Canal+ i net.

a no fakt teraz C+ , kiedyś było na jedynce
pamiętam jeszcze te drętwe studia oscarowe - przez nich zawsze chciało się spać

SummerSale
SummerSale: Oscary. Ostatnio udało mi się złapać EMA w tv bo kilka dni temu rozdawali nagrody.. Eh i na zmianę Gaga, Perry i Biber. Poza tym tyle kolorów, dziwnych strojów, że na dłuższą metę patrzeć się nie da.

muzycznych nagród nie oglądam ale filmowe na MTV bardzo mi się podobają , tam nie ma takiej ceremonialnej atmosfery jak na Oscarach plus fajne kategorie , chociaż oczywiście dobijające jest że zawsze wygrywa "Patison" Kristen i "Tłilajt"
...Ignorance is bliss...
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  14 listopada 2011
RexMundi
RexMundi: dobry był przed rola w Grubym i chudszym

fakt. przejrzałam filmografie by sprawdzić w czym go mogłam widzieć. chociaż mało filmów z nim widziałam to zawsze kojarzył mi się z głupkiem. nie lubię komedii. :-D
aa no i faktycznie w filmach przed Grubym i Chudszym dostał kilka nominacji do Złotych Globów, a potem filmie to już Maliny za Malinami. :-D

RexMundi
RexMundi: dostał owacje na stojąco

Pamięętam. Chyba najlepszy punkt programu. ;)

RexMundi
RexMundi: ogólnie ostatnimi czasy nuda , no może Steve Martin i Alec Boldwin trochę bawili a tak to niestety słabo

RexMundi
RexMundi: a no fakt teraz C+ , kiedyś było na jedynce pamiętam jeszcze te drętwe studia oscarowe - przez nich zawsze chciało się spać

Najświeższa mi ta ostatnia bo widziałam w całości, resztę jeśli już mi się udało załączyć to przysypiałam. Zawsze bardziej interesowali mnie zwycięzcy których można było złapać o bardziej ludzkiej porze. :-D
W tym roku też zostaje canal+ i net? :>

RexMundi
RexMundi: muzycznych nagród nie oglądam ale filmowe na MTV bardzo mi się podobają , tam nie ma takiej ceremonialnej atmosfery jak na Oscarach plus fajne kategorie , chociaż oczywiście dobijające jest że zawsze wygrywa "Patison" Kristen i "Tłilajt"

Aaa, zapomniałam, że oni też rozdają filmowe. Statuetka = Popcorn. :-D
Ostatnio oglądałam muzyczne więc skojarzyłam, że zjadłeś literkę. Nagród filmowych mtv nigdy nie oglądałam i jakoś nigdy nie interesowałam się zwycięzcami, ale mtv nie stać chyba na nic innego niż na 'wampiry' i Gagę. :-D
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  14 listopada 2011

Ps. jak będę wszystkie nominacje to przydałby się nowy temat.. jak kiedyś tam. :mrgreen:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 listopada 2011
SummerSale
SummerSale: fakt. przejrzałam filmografie by sprawdzić w czym go mogłam widzieć. chociaż mało filmów z nim widziałam to zawsze kojarzył mi się z głupkiem. nie lubię komedii. :-D aa no i faktycznie w filmach przed Grubym i Chudszym dostał kilka nominacji do Złotych Globów, a potem filmie to już Maliny za Malinami. :-D

do Eddiego mam sentyment z dzieciństwa
Gliniarz z Beverly Hills , 48 Godzin, Złote dziecko - wychowałem się na tym :ninja:

SummerSale
SummerSale: Nagród filmowych mtv nigdy nie oglądałam i jakoś nigdy nie interesowałam się zwycięzcami, ale mtv nie stać chyba na nic innego niż na 'wampiry' i Gagę. :-D

no akurat to widzowie wybierają i nominują

SummerSale
SummerSale: Ps. jak będę wszystkie nominacje to przydałby się nowy temat.. jak kiedyś tam.

jak będą :P
na razie są nominacje do nominacji :D
...Ignorance is bliss...
Gothiclady
Gothiclady
  15 listopada 2011
RexMundi
RexMundi: Oglądacie galę ? Lubicie Crystala jako prowadzącego ? A może macie swojego ulubionego ? Oscary czy MTVMA ;> ?


nie
nigdy nie widziałam Go jako prowadzącego
nie mam
EMA, VMA, mówi ełords ;]
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  15 listopada 2011
RexMundi
RexMundi: Gliniarz z Beverly Hills , 48 Godzin, Złote dziecko - wychowałem się na tym


inny przedział wiekowy. :ninja:
naawet nie widziałam tych filmów. często aktorzy wpływają na to co oglądam. :>

RexMundi
RexMundi: jak będą :P na razie są nominacje do nominacji :D

nominacje chyba dość późno są podawane :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.