Szatanica
Szatanica
  13 listopada 2011 (pierwszy post)

Zamierzam pójść.
Był ktoś?
Warto czy nie warto?

Alucard
Alucard
  13 listopada 2011

1. Przypadkiem odkryte tajemne przejścia eksplorujcie ochoczo uzbrojeni w dwie małe latareczki.
2.Jeżeli niespodziewany atak następuje z góry - pamiętajcie by - kontynuując wędrówkę - rozglądać się czjnie wyłącznie na boki. Skoro widmo już raz zadyndało z sufitu, to pewnie więcej nie wytnie tego numeru.
3. Zauważywszy, że osoby, które oddzieliły się od grupy przeważnie już nie wracają - nadal uprawiajcie chaotyczną turystykę po lochach. Nie trzymajcie się razem, biegajcie radośnie gdzie chcecie, a najlepiej zażyjcie sobie dragi - będzie ciekawiej.
4. Czas wolny pod ziemią spożytkujcie na odświeżenie dawnej miłości - kucnijcie sobie w kąciku i zacznijcie się całować. Zakochanych licho pewnie nie bierze.
5. Jeżeli od ukochanej oddziela was gruba krata - spróbujcie ją podważyć spróchniałą deską. Broń boże leżącym obok metalowym stołkiem - stołka użyjcie do walenia w stal, akompaniując sobie do pokrzykiwań.
6. Jeżeli głęboko pod ziemią natkniecie się przypadkiem na trupioblade, milczące dzieci w strojach z minionej epoki - wyzwólcie w sobie natychmiast instynkty rodzicielskie. W ostateczności, o ile siedzą sobie spokojnie przodem do ściany - spróbujcie je chociaż pomacać, żeby sprawdzić, co mogą Wam zrobić.
7. Widząc podejrzanego owada spróbujcie go pogłaskać. Widząc cał rój podejrzanych owadów - rzućcie się za nimi w pogoń. Ciekawe, gdzie lecą...
8. Pędząc podziemnymi korytarzami możecie mieć pewną trudność, żeby wpaść w
stosunkowo niewielki otwór w (chyba) studzience. Dlatego na jej widok zamiast biec - kontynuujcie ucieczkę w podskokach, trzymając ręce wzdłuż tułowia. Wtedy może się zmieścicie. Jeśli nie - powtórzcie czynność odstawiając przedtem jeden z butów.

Na dokładkę zasada dziewiąta:
9.Jeżeli nie macie pomysłu na scenariusz, za to macie trochę kasy - zróbcie film w 3D.

by pazoozoo.

Adidasowa
Adidasowa
  13 listopada 2011

nie bylam, a co to? :woot:

AtomPrezes
AtomPrezes
  13 listopada 2011

Nie polecam. Oklepane jak nie wiem co. Tylko strata pieniędzy. Dobrze, że miałem darmowe wejściówki.

Gothiclady
Gothiclady
  14 listopada 2011
Szatanica
Szatanica: Był ktoś?


chyba w zeszłym miechu oglądałam na kompie

Szatanica
Szatanica: Warto czy nie warto?


wierz mi, że nie warto :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.