damian5
Posty: 59 (po ~168 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
damian5
  15 października 2011 (pierwszy post)

Witam:)

Szukam fajnego filmu, który leciał na TVN, to będzie około rok temu, lecz postaram opowiedzieć się fabułę jak tylko mogę. Film jest w skrócie o "szczurach" heh:)

Akcja na 90% dzieje się we Francji -> W mieście pojawiają się niebezpieczne szczury i zabijają mieszkańców miasta, albo doprowadzają do ciężkiej choroby np. zachorowała taka mała dziewczynka, która jej mama pracowała w szpitalu, gdzie trafiały inna osoby, także z tą chorobą. w Szpitalu pracuje tak jakby trochę chłopak mamy tej dziewczynki, który ma chyba chomika, którego oddaje córce tej mamy. Następnie razem próbuje wykluczyć problem szczurów, tzn. spotykają się na basenie i tam zasadzają pułapkę, która zdaje egzamin.

No i tyle wiem, nie znam tytułu....

Bardzo proszę o pomoc

pozdrawiam !:):):)

kuba92762
kuba92762
  15 października 2011

Szczury chyba z 2002 roku.

kuba92762
kuba92762
  15 października 2011

A poza tym temat jest podwieszony wyżej od tego.

Patrishia
Patrishia
  16 października 2011

Oglądałam to gdzieś z 3 tygodnie temu w tv :ziober2:

Śmiechłam na końcówce jak bohaterski dadi ryzykował życie dla uratowania szczurka swojej córeczki. Oczywiście efektowne wyjście z płomieni ze szczurem w rękach niesionym jak puchar, a dziecko ucieszył jego widok bardziej niż ojca :rotfl:

Na przyszłość korzystaj z podwieszonego tematu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.