xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  20 sierpnia 2011 (pierwszy post)


Młoda, pociągająca dziewczyna przyjeżdża do domku w malowniczej okolicy, by napisać książkę. Początkowo sceneria wywołuje w niej uczucie spełnienia - jezioro, cisza i spokój, czego więc chcieć więcej? Sytuacja zmienia sie diametralnie, kiedy poznaje lekko ułomnego Matthew'a (Chad Lindberg), który przychodzi naprawić jej klozet. Ta daje mu buziaka, w ramach podziękowania za wykonaną robotę. Chłopak podniecony chwali się okolicznym lumpom, którzy knują zbrodniczą intrygę... Zamierzają zgwałcić bezbronną dziewczynę. W roli głównej Sarah Butler.

1-Oglądał ktoś z was ten film ?
2-Które sceny was zniesmaczyły ?
3-Czy obejrzelibyście go po raz kolejny -czy już byście sobie darowali ?
4-Czy tytuł filmu jest waszym zdaniem odpowiedni ?
5-Zastanawia mnie kiedy będzie oficjalna premiera tego filmu na dvd-jeśli ktoś z was wie proszę o info w tym temacie.Zaznacze że jest to film z 2010r:)
kuba92762
kuba92762
  23 sierpnia 2011

@xXBlondDreamsXx:
To sie zdecyduj bo z tematu mozna odczytac, ze Ci sie podoba, a jak ktos powie, ze chorym gownem to sie zgadzasz.
Lizesz komus d**e czy oceniasz szczerze film?

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  24 sierpnia 2011

kogo ja widze:zonk::zonk:

akasha
akasha
  25 sierpnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Sam opis sprawia, że chorego gówna nie mam ochoty ruszać

własnie to sprawiło, że go dziś odpale :w00t:
ZupkaHinski
ZupkaHinski
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1-Oglądał ktoś z was ten film ? 2-Które sceny was zniesmaczyły ? 3-Czy obejrzelibyście go po raz kolejny -czy już byście sobie darowali ? 4-Czy tytuł filmu jest waszym zdaniem odpowiedni ? 5-Zastanawia mnie kiedy będzie oficjalna premiera tego filmu na dvd-jeśli ktoś z was wie proszę o info w tym


1. widziałem kilka razy
2.haczyki
3.obejrzałbym jeszzce raz
4.mysle ze tak
.
Kalida
Kalida
  4 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1-Oglądał ktoś z was ten film ? 2-Które sceny was zniesmaczyły ? 3-Czy obejrzelibyście go po raz kolejny -czy już byście sobie darowali ? 4-Czy tytuł filmu jest waszym zdaniem odpowiedni ? 5-Zastanawia mnie kiedy będzie oficjalna premiera tego filmu na dvd-jeśli ktoś z was wie proszę o info w tym temacie.Zaznacze że jest to film z 2010r:)

1. ogladalam chwile temu :)
2. wyrywanie zebow noo i sceny gwaltow ...
3. raz wystarczy miedzy gwaltami a zemsta film mnie nudzil
4. sadze ze tak
5. :) jak zobacze to dam znac
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.