kks15
kks15
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)


4Pay.pl - Darmowe Aukcje Internetowe, to świetna alternatywa dla firm i osób prywatnych, którzy nie chcą płacić prowizji za pośrednictwo wystawiania swoich przedmiotów a przy tym nie tracąc na bezpieczeństwie swoich tranzakcji.

Grupa 4Pay.pl istnieje od 2011 roku.
Jako aktywni użytkownicy internetu i po wielu poszukiwaniach powstało 4Pay.pl.
Wiele dość popularnych serwisów będących na szczycie Polskiego rynku "E-Biznesu" wprowadziła w swój system ogłoszeń prowizje za które my potencjalni klienci musimy płacić, wystawiając przedmioty codziennego użytku za daną kwotę musimy od niej odliczyć prowizje, jaką dajemy za udogodnienia bądz wystawienie zwykłego ogłoszenia w wielu serwisach, te seriwsy również ogłaszają się przyciągając do siebie użytkowników iż wszystko co jest, jest "DARMOWE" - Jednak po pewnym czasie okazuje się iż tak nie jest lub jest to ukryte głęboko w regulaminie tego portalu.

4Pay.pl - Wychodzi na przeciw pseudo "Darmowych Portali Aukcjyjnych(ogłoszeniowych)" to za co płacą Państwo innym portalom i są Państwo zmuszeni płacić prowizje my dajemy to całkowicie za 'DARMO" i zawsze. Chcemy zapewnić takie samo bezpieczeństwo, większy zysk z sprzedanych przedmiotów.

Pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo, całodobowa opieka Administratorów i Moderatorów nad serwisem, co daje pewność iż tranzakcje przeprowadzane u Nas są całkowicie bezpieczne.

4Pay.pl - Cały czas obserwuje Polski rynek i wychodzi z innowacyjnymi projektami, propozycjami, uważnie wysłuchujemy Państwa opinie i sugestie w celu usprawnienia naszego systemu, aby zapewnić jeszcze większy komfort Państwa transakcji.


Strona którą można obejżeć to [url="http://4Pay.pl"]Darmowe Aukcje Internetowe

[url="http://www.facebook.com/pages/4Paypl/235152246525118?sk=wall%A0"]Facebook - Darmowe Aukcje Internetowe 4Pay

Będę bardzo wdzięczny gdy klikniesz "LUBIE TO" Dziękuję i odwdzięczę się !!

[url="http://twitter.com/#!/4Paypl"]Twitter - Darmowe Aukcje Internetowe 4Pay

[url="http://forpay.blip.pl/"]Blip - Darmowe Aukcje Internetowe 4Pay

[url="https://profiles.google.com/115295839149161724627/about?hl=pl"]Google+ - Darmowe Aukcje Internetowe 4Pay
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  18 sierpnia 2011

jeszcze to otwarte.....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.