PatrysCZM
Posty: 1013 (po ~154 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 316
PatrysCZM
  29 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam Wszystkich!
Mam pytanie, znacie może jakieś dobre filmy dokumentalne w tematach prostytutek itp.
Zasysam właśnie "Dziwkę" i "Przeznaczone Do Burdelu" ale może znacie coś innego.
Dodam, że "Dziewictwo" już mam za sobą.
Nie pogardzę też dobrymi dokumentami a'la "W Oczekiwaniu Na Sobotę" itd.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam!

www.myspace.com/patrysczm

Gothiclady
Gothiclady
  29 lipca 2011

nie pamiętam jak ten dokument się zwał... też z HBO (jak W Oczekiwaniu Na Sobotę) o babkach które jeździły do Egiptu bodajże i były 'wyrywane' przez okolicznych mieszkańców...

PatrysCZM
Posty: 1013 (po ~154 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 316
PatrysCZM
  29 lipca 2011

Pogrzebałem trochę w necie, czy chodzi Ci o fil "Darling I lowe ju" ?
Jak polecasz to już pobieram.
Dzięki za propozycję.

www.myspace.com/patrysczm

Gothiclady
Gothiclady
  30 lipca 2011
PatrysCZM
PatrysCZM: Pogrzebałem trochę w necie, czy chodzi Ci o fil "Darling I lowe ju" ?


oo dokładnie.

jeszcze jest jeden dokument: 'witajcie w mroku' choć nie wiem, czy tematyka Cię zainteresuje =]
jacea
jacea
  30 lipca 2011

Kiedyś na kanale National Geographic był taki serial "Tabu" i jeden odcinek był pod tytułem "Prostytucja" ;-)
Nawet ciekawy ;-)

Gothiclady
Gothiclady
  31 lipca 2011

Tabu jest fajnym programem. Kiedyś widziałam odcinek o gościu, który wytatuował sobie gałkę oczną (no teraz to już w PL nawet robią) i starszej pani, która miała taką talie jak płyta dvd :)

Edge
Edge
  31 lipca 2011

jeśli chodzi o dokumenty ogólnie, to polecam:
polski "Prawdziwe psy" o pracy dwóch policjantów z wydziału kryminalnego komendy stołecznej
"Restrepo" o amerykańskich żołnierzach w Afganistanie
"Dzieci z Leningradzkiego"
"Yes-Meni naprawiają świat"
jeśli lubisz piłkę nożną to też "Zabić sędziego"

Gothiclady
Gothiclady
  1 sierpnia 2011

jeszcze Blokersi :)

electra
electra
  2 sierpnia 2011

"nie jesteśmy puszczalskie"

Edge
Edge
  2 sierpnia 2011
electra
electra: "nie jesteśmy puszczalskie"

wszystkie opinie mówią, że to raczej fabularny, ewentualnie fabularyzowany dokument ;)
adra1992
adra1992
  3 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: Tabu jest fajnym programem

Wiecie gdzie mozna znaleźć odcinki na necie? (najlepiej po PL). Na YT troche malo tego.
asexualna
asexualna
  4 sierpnia 2011
PatrysCZM
PatrysCZM: Witam Wszystkich! Mam pytanie, znacie może jakieś dobre filmy dokumentalne w tematach prostytutek itp. Zasysam właśnie "Dziwkę" i "Przeznaczone Do Burdelu" ale może znacie coś innego. Dodam, że "Dziewictwo" już mam za sobą. Nie pogardzę też dobrymi dokumentami a'la "W Oczekiwaniu Na Sobotę" itd. Z góry dzięki. Pozdrawiam!

Oglądałam 'dziewczyny z przemytu' i było całkiem niezłe, tylko cholernie długie :ziober2:
justCax
justCax
  17 sierpnia 2011

polecam "moja własna niewolnica" na vod

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.