PushUp
PushUp
  15 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam, witam i o zdrowie pytam ?

Co sądzicie o serialu "Rodzina Soprano" ?
Ogólnie jak wrażenia? (pyt. do tych co oglądali i są fanami :)

Więcej pytań nie zadam. Temat otwarty.

Osobiście uważam, że ten serial to istny Majstersztyx, oglądałem chyba 2 razy i cały czas wracam oglądając urywkami poszczególne odcinki :)

Ciekawostka:
1 sezon, odcinek 8, 001630 - Kto wchodzi do piekarni? ;-D
___________________________________________________________

Ulubiony serial? Co polecacie?
Pozdro all.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 lipca 2011

nie oglądałem
ale zawsze chciałem
więc kto wie może w końcu się za niego wezmę
jak już uporam się z TB które mi Gotka przysłała :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ulubiony serial? Co polecacie?

ulubiony jeden :woot:
z sentymentu chyba Z Archiwum X
oprócz tego lubię
- Chirurgów
- Dr. House
- Sliders ( pierwsze sezony )
- 3 Planeta od Słońca
- Różowe lata 70
- Świat według Bundych

------

co polecić hmm
- Mentalista
- Magia kłamstwa
...Ignorance is bliss...
eMeR
eMeR
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ulubiony serial? Co polecacie?

Z tego co oglądam to lubię
Dowody zbrodni
Bez śladu
Przyjaciele
Chirurdzy
Ostry dyżur
Rodzinka.pl
Usta Usta :mrgreen:
LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o serialu "Rodzina Soprano" ? Ogólnie jak wrażenia? (pyt. do tych co oglądali i są fanami :)


Oglądałem wszystkie części ( sezony ) poczatkowo bardzo mnie wciągnał lecz im dalej brnełem tym bardziej mnie nużył. Oczekiwałem czegoś innego więcej akcji a im dalej brnełem to akcja coraz bardziej się rozmazywała. W końcowych fazach serialu oglądałem już tylko dla zaliczenia.
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o serialu "Rodzina Soprano" ? Ogólnie jak wrażenia? (pyt. do tych co oglądali i są fanami :)

Nie ogladalam, ale od jakiegos czasu wieczorami ogladam rozne seriale, wiec jak juz skoncze dextera, burn notice i supernatural to moze sie wezme za soprano.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co polecacie?

Psych.
Lie to me.
The Mentalist.
True Blood.
Scrubs.
Superman.
The bing bang theory.
Dexter.
Burn Notice.
Pierwsza seria Skins.
Supernatural.
Harpers Island.
My name is Earl - jest calkiem zabawny.

Na razie tyle, jak sobie cos przypomne to dopisze.
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na razie tyle, jak sobie cos przypomne to dopisze.

The hard times of RJ Berger, ale pierwsza seria tylko.
LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ogladalam, ale od jakiegos czasu wieczorami ogladam rozne seriale, wiec jak juz skoncze dextera, burn notice i supernatural to moze sie wezme za soprano.


To ja Ci polecam jak lubisz historyczne Tudorów ostatnio skończyłem oglądać bardzo dobry serial. Teraz zaczełem The Borgias również historyczny.
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 lipca 2011
LeVentSolaire
LeVentSolaire: To ja Ci polecam jak lubisz historyczne Tudorów ostatnio skończyłem oglądać bardzo dobry serial. Teraz zaczełem The Borgias również historyczny.

lubie przerozne, wyczaje o czym dokladnie jest ten serial i zobacze, czy bede zainteresowana :)
luk89i
luk89i
  18 lipca 2011

Soprano, bardzo dobry serial, zacząłem oglądać już drugi raz.. może niektórych tak bardzo nie zainteresuje i akcji będzie za mało, ale z tymi o mafii to już tak niestety jest.. trzeba się wczuć w klimat po prostu.
Tak samo jak i film o Ojcu Chrzestnym, czy książka.. nie ma tam nie wiadomo jakich fajerwerków przez cały czas, a jednak jest wysoko oceniany.

Jak ktoś lubi Soprano to na pewno warto zainteresować się jeszcze Boardwalk Empire, na razie jeden sezon, ale serial całkiem całkiem.

Hmm, a po Dexterze polecam jeszcze Breaking Bad. Jeśli ktoś czuje potrzebę obejrzenia czegoś, gdzie główny bohater nie do końca jest dobry, tak jak Dexter.

Chyba niezłym serialem jest jeszcze The Shield, chociaż jeszcze całego nie widziałem, ale mam zamiar to nadrobić.. więc na razie całości ocenić nie mogę :D

LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  19 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: My name is Earl - jest calkiem zabawny.


Ten serial mnie rozbawił szkoda że go nie kontynuowali po strajku scenarzystów i urwali tak nagle.
agoosiaaa
agoosiaaa
  19 lipca 2011
LeVentSolaire
LeVentSolaire: Ten serial mnie rozbawił szkoda że go nie kontynuowali po strajku scenarzystów i urwali tak nagle.

no wlasnie szkoda, tak sie zastanawialam wlasnie dlaczego nie bylo dalszych serii :/
PushUp
PushUp
  21 lipca 2011
RexMundi
RexMundi: z sentymentu chyba Z Archiwum X

Powiem Ci, że ten serial działał na mnie jak byłem dzieckiem, pobudzał wyobraźnię. Teraz jak obejrzę to wydaje się strasznie nudny...

eMeR
eMeR: Przyjaciele

Znak jakości na najwyższym poziomie. Szkoda, że już się skończyło. Mogli to kręcić w nieskończoność, a i tak była by kupa smiechu. Ehh... drugi taki serial nie powstanie.

LeVentSolaire
LeVentSolaire: W końcowych fazach serialu oglądałem już tylko dla zaliczenia.

Widocznie nie czujesz tego klimatu ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Soprano, bardzo dobry serial, zacząłem oglądać już drugi raz.. może niektórych tak bardzo nie zainteresuje i akcji będzie za mało, ale z tymi o mafii to już tak niestety jest.. trzeba się wczuć w klimat po prostu. Tak samo jak i film o Ojcu Chrzestnym, czy książka.. nie ma tam nie wiadomo jakich fajerwerków przez cały czas, a jednak jest wysoko oceniany.

Dokładnie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.