MusicMaker
MusicMaker
  1 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Jakie są Wasze ulubione cytaty ?
Jedne z moich ulubionych:
Great sound doesn't start with the studio, the microphone or the latest whizbang sampling device. It starts in the heart, and it starts with the truth...

"Music is the universal language of mankind." - H.B. Longfellow

"Music is what feelings sound like." - unknown

"Music is a higher revelation than all wisdom and philosophy" - Ludwig Von Beethoven

"Music's the medicine of the mind" - John A. Logan

"Music was my refuge". - Maya Angelou

"A painter paints pictures on canvas. But musicians paint their pictures on silence." - Leopold Stokowski

"Never play anything the same way twice." - Louis Armstrong

"The woods would be very silent if the only birds that sang were those who sang best.." - Henry David Thoreau

"It's easy to play any musical instrument: all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument will play itself." - J.S. Bach

"I don't care if a dude is purple with green breath as long as he can swing. - Miles Davis

"Keep music forever in your heart and you'll more easily ride the rhythms of life." - Hal Sokolow

Patrishia
Patrishia
  2 kwietnia 2011
Edge
Edge: Truth


Edge
Edge: The Truth


Edge
Edge: Unpleasant truths

:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Będziesz tańczył, śpiewał, aż w końcu zawyjesz, jak zarzynana świnia. Krocz za mną w ciemność, tak daleko, jak tylko będziesz mogła, mimo swego strachu. Kto raz odwrócił się od jutrzenki i zaczął kroczyć ku nocy... Nie odwróci się już nigdy do słonecznych promieni! Mogę trzymać broń. Mogę wycelować. Mogę załadować amunicję i włożyć magazynek. Mogę odciągnąć zamek i odbezpieczyć. Ale! To twoja wola zabijania będzie tym, co je zabije. Ulubione: Ten zapach. Tak wytęskniony. Zapach przebijanych mężczyzn. Zapach ścinanych kobiet. Zapach palonych niemowląt. Zapach rozstrzeliwanych starców. Zapach śmierci. Zapach wojny.* Zabiłem wroga, sprzymierzeńców, lud, który miałem chronić, kraj, którym miałem rządzić, zabiłem nawet siebie... Ale wciąż mi mało. I ja, i wy... jesteśmy niepoprawnymi w każdym calu pasjonatami wojen...

Głębokie oba bardzo. Dziwny niepokój budzą.

[komentator]
Damjan
Damjan
  2 kwietnia 2011

"Spiepszaj dziadu"

"Przybyłem , Zobaczyłem , Zwyciężyłem "

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.