andrzejlisek
andrzejlisek
  2 marca 2011 (pierwszy post)

Czy oglądacie Świat Według Kiepskich?

Ja od czasu do czasu widziałem, ale zaciekawiła mnie jedna sprawa.

W tym domu oni mają telewizor OKIL. Prawda? Czasem, jak pokazują to, co oglądają w telewizji, to telewizor jest przedstawiony dokładnie na wprost, jakby stał dokładnie przed kamerą. Kojarzycie to, prawda? Żeby nie było nieporozumień, mam na myśli przedstawienie telewizora w ten sposób: http://www.youtube.com/watch?v=r-0IVLr7Y54&feature=related
Oprócz powyższego czasem kamera jest za telewizorem, wtedy widać siedzących przed telewizorem i obudowę telewizora, ale nie widać ekranu.
Czy w całym serialu spotyka się momenty, w których jest widoczny ekran telewizora, telewizor jest włączony, ale kamera nie jest dokładnie przed telewizorem?

Pytam, bo to jest taka lekka ściema, bo to wygląda jakby to był normalnie film, tylko nałożone zdjęcie obudowy TV i jest wrażenie, że to nadają w telewizji.

folkemon
folkemon
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytam, bo to jest taka lekka ściema, bo to wygląda jakby to był normalnie film, tylko nałożone zdjęcie obudowy TV i jest wrażenie, że to nadają w telewizji.

no co Ty :<
Patrishia
Patrishia
  3 marca 2011
:rotfl:
Wcześniej ten TV nazywał się Sony, ale dostali burę za reklamę.
Sensi
Sensi
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy oglądacie Świat Według Kiepskich?
Nie. :nie:
Gutek909
Gutek909
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy oglądacie Świat Według Kiepskich?

wczoraj oglądałem powrót Cyca marnotrawnego, nic się nie zmienił przez te parę lat ;p
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy oglądacie Świat Według Kiepskich?

pewnie :tak:
asexualna
asexualna
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy oglądacie Świat Według Kiepskich?

Owszem, jeden z najlepszych polskich seriali wraz z 13 posterunkiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: W tym domu oni mają telewizor OKIL. Prawda? Czasem, jak pokazują to, co oglądają w telewizji, to telewizor jest przedstawiony dokładnie na wprost, jakby stał dokładnie przed kamerą. Kojarzycie to, prawda? Żeby nie było nieporozumień, mam na myśli przedstawienie telewizora w ten sposób: http://www.youtube.com/watch?v=r-0IVLr7Y54&feature=related Oprócz powyższego czasem kamera jest za telewizorem, wtedy widać siedzących przed telewizorem i obudowę telewizora, ale nie widać ekranu. Czy w całym serialu spotyka się momenty, w których jest widoczny ekran telewizora, telewizor jest włączony, ale kamera nie jest dokładnie przed telewizorem? Pytam, bo to jest taka lekka ściema, bo to wygląda jakby to był normalnie film, tylko nałożone zdjęcie obudowy TV i jest wrażenie, że to nadają w telewizji.

lololol nie rozumiem o czym do mnie piszesz, ale obraz nadawany w telewizorze jest nałożony komputerowo.
SIimak
SIimak
  4 marca 2011

ALE MASZ PROBLEM...

andrzejlisek
andrzejlisek
  5 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: andrzejlisek:W tym domu oni mają telewizor OKIL. Prawda? Czasem, jak pokazują to, co oglądają w telewizji, to telewizor jest przedstawiony dokładnie na wprost, jakby stał dokładnie przed kamerą. Kojarzycie to, prawda? Żeby nie było nieporozumień, mam na myśli przedstawienie telewizora w ten sposób: http://www.youtube.com/watch?v=r-0IVLr7Y54&amp;feature=related Oprócz powyższego czasem kamera jest za telewizorem, wtedy widać siedzących przed telewizorem i obudowę telewizora, ale nie widać ekranu. Czy w całym serialu spotyka się momenty, w których jest widoczny ekran telewizora, telewizor jest włączony, ale kamera nie jest dokładnie przed telewizorem? Pytam, bo to jest taka lekka ściema, bo to wygląda jakby to był normalnie film, tylko nałożone zdjęcie obudowy TV i jest wrażenie, że to nadają w telewizji. lololol nie rozumiem o czym do mnie piszesz, ale obraz nadawany w telewizorze jest nałożony komputerowo.


No to ja wyjaśniam: Od początku myślałem, że to nie jest prawdziwy telewizor, tylko jest to komputerowo robione.
Filmik, którego link podałem, przedstawia najczęstszy sposób pokazywania ichniego OTV, że kamera stoi dokładnie przed OTV, a zoom dobrany tak, że widać niewiele poza obudową. Pytanie jest o to, czy spotyka się inny sposób przedstawienia tego OTV, np. kamera jest dalej, albo też nie jest dokładnie na wprost przed OTV. Kumasz?
asexualna
asexualna
  5 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No to ja wyjaśniam: Od początku myślałem, że to nie jest prawdziwy telewizor, tylko jest to komputerowo robione.

Telewizor JEST prawdziwy. Obraz w nim też jest prawdziwy, tylko nałożony komputerowo :ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie jest o to, czy spotyka się inny sposób przedstawienia tego OTV, np. kamera jest dalej, albo też nie jest dokładnie na wprost przed OTV. Kumasz?

Wiesz, Kiepscy to serial takiego typu, że ma swój szablon, z którego twórcy starają się nie wychodzić.
Chodzi zarówno o teksty bohaterów, jak i filmowane sceny. Wszystkie są zawsze z tych samych miejsc.
Uzi
Uzi
  12 marca 2011

Twój wywód na dłuższą metę może człowieka doprowadzić do schizofrenii paranoidalnej.
Jak mają to zrobić skoro prawdopodobnie za telewizorem są kamery, kable i ludzie odpowiedzialni za to :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.