Endzi
Endzi
  6 lutego 2011 (pierwszy post)

Mimo, że sama jej zaznać jakoś nie mogę, ale lubię oglądać ją u innych. Wkręcam się, przeżywam, wzruszam i takie tam...
Zwracam się teraz bardziej do kobiecej części tego forum, a mianowicie- szukam filmów miłosnych takich jak:
- Pamiętnik,
- P.S. Kocham Cię,
- Szkoła Uczuć,
- Dom nad jeziorem.
Teraz do kin wchodzi film, którego ma zamiar obejrzeć Miłość i inne używki :zakochany:

Proszę o tytuł i lekki opis najlepiej własnymi słowami, będę wdzięczna ;)

Endzi
Endzi
  6 lutego 2011
SummerSale
SummerSale: Yy, przecież to jest film o miłości, nie wyciska łez, ale przy setkach głupkowatych romantycznych komedii jest na serio świetny. Miłość, uczucia.. opowiadane z perspektywy faceta co nie jest zbyt częste w tego typu filmach. Wiec ja bym zdecydowanie polecała.

Kurde nie wiem czy nie oglądałam.

Jak widzicie ciężko jest znaleźć odpowiedni film. Ja w swojej kolekcji mam ich zaledwie kilka. Nie mówię, ze nie lubię komedii romantycznych, bo lubię :) Jednak chodzi mi o typowe wyciskacze łez.

Powiem Wam, ze wczoraj płakałam na " Pięknym umyśle" super film!

NuTiiiiii
NuTiiiiii: A czy kiedyś nie pisałem ? :D

Proszę Cię :lol:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dobrze to napisałaś. Jednak pamiętaj film to film a życie to życie.

No i co z tego? :fakju:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lutego 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Mogę polecić za to serial Spartacus, miłości fizycznej tam tyle, że hoho.

Może Kaligule ? :ziober2:

SummerSale
SummerSale: Yy, przecież to jest film o miłości, nie wyciska łez, ale przy setkach głupkowatych romantycznych komedii jest na serio świetny. Miłość, uczucia.. opowiadane z perspektywy faceta co nie jest zbyt częste w tego typu filmach. Wiec ja bym zdecydowanie polecała.

Oo czyli Nut pomógł :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lutego 2011
Endzi
Endzi: No i co z tego?

Zejdź na ziemię, wyjdź do ludzi :ziober2:
Szukaj tej miłości.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Endzi
Endzi
  6 lutego 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Pogrzebalam w pamięci i pewnie widziałaś, ale Joe Black mi się podobał :D, Dirty Dancing wiadomo, film mojej młodości :D, może Bodyguard ? Są to stare filmy, w tych nowszych o miłości się totalnie nie odnajduję.

Tak to oglądałam ale np. "Uwierz w ducha", " Miasto Aniołów" nawet te wszystkie filmy w których grywała Meg Rayan były godne zainteresowania.

Oczywistych filmów nie szukam :)

Lubię też filmy typy " Kwiat Pustyni", " Olej Lorenca" wiecie takie życiowe ;)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Może Kaligule ?

Spartacus to Spartacus, wątków milosnych też tam trochę jest, na jednym nawet uronilam prawie łzę:ninja:.
:ziober2:
Endzi
Endzi
  6 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zejdź na ziemię, wyjdź do ludzi Szukaj tej miłości.

Hehehe dezorganizujesz mi temat ;p
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lutego 2011
Endzi
Endzi: Lubię też filmy typy " Kwiat Pustyni"

Chciałem to napisać, ale się nie odważyłem bo myślałem, że mnie wyśmiejesz.
Książka o niebo lepsza niż film!

MaqdaIena
MaqdaIena: Spartacus to Spartacus, wątków milosnych też tam trochę jest, na jednym nawet uronilam prawie łzę.

Już nie pamiętam tego filma :ninja:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 lutego 2011
Endzi
Endzi: Oczywistych filmów nie szukam :)

Więc nie pomogę.

Ale kiedyś czytałam książkę, która wywołała wiele wzruszeń w moim nastoletnim umyśle ''Spóźnieni Kochankowie'' Whartona, wydaje mi się, że odpowiada Twojemu gustowi.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lutego 2011
Endzi
Endzi: Hehehe dezorganizujesz mi temat ;p

Dojdziemy do wspólnego konsensusu :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Już nie pamiętam tego filma

Pewnie dlatego, że nie wiesz o czym piszę :D.
To nie film, a serial, nowy dość, obecnie leci druga seria :).
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lutego 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Pewnie dlatego, że nie wiesz o czym piszę :D. To nie film, a serial, nowy dość, obecnie leci druga seria :).

Nie wiedziałem, że chodzi o Spartakus: Krew i piach. Myślałem, że o film.
I co dobry serial ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Endzi
Endzi
  6 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chciałem to napisać, ale się nie odważyłem bo myślałem, że mnie wyśmiejesz. Książka o niebo lepsza niż film!

Bo nie da się w ciągu 1,5 godzinnego filmu pokazać wszystkie. Jednak udało im się i ja jestem zadowolona ;)
Ja wyśmieje? Masz do czynienia z człowiekiem na poziomie, z FP! ehhh

MaqdaIena
MaqdaIena: Ale kiedyś czytałam książkę, która wywołała wiele wzruszeń w moim nastoletnim umyśle ''Spóźnieni Kochankowie'' Whartona, wydaje mi się, że odpowiada Twojemu gustowi.

A nie było filmu o takim tytlu :woot:
Książki też takie lubię, jednak wybieram bardziej komedie.

Dobry film to też " Wyznania Gejszy" dziewczyna całe życie dąży do jednego mężczyzny i na końcu okazuje się, że byli sobie przeznaczeni :ziober2:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dojdziemy do wspólnego konsensusu

No ja mam nadzieje :pavarotti:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie wiedziałem, że chodzi o Spartakus: Krew i piach. Myślałem, że o film.

:).
I druga seria Gods of the Arena.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: I co dobry serial ?

O taki :zakochany:.
Szalenie mi sie podoba.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lutego 2011
Endzi
Endzi: Bo nie da się w ciągu 1,5 godzinnego filmu pokazać wszystkie. Jednak udało im się i ja jestem zadowolona ;)

Mnie film zawiódł.

Endzi
Endzi: Masz do czynienia z człowiekiem na poziomie, z FP! ehhh

:rotfl:
Bezcenne - być świadomym.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lutego 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Szalenie mi sie podoba.

Kurde, akurat nic nie oglądam. Ostatni serial to był Pacyfik, może teraz ten zacznę oglądać.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.