Endzi
Endzi
  6 lutego 2011 (pierwszy post)

Mimo, że sama jej zaznać jakoś nie mogę, ale lubię oglądać ją u innych. Wkręcam się, przeżywam, wzruszam i takie tam...
Zwracam się teraz bardziej do kobiecej części tego forum, a mianowicie- szukam filmów miłosnych takich jak:
- Pamiętnik,
- P.S. Kocham Cię,
- Szkoła Uczuć,
- Dom nad jeziorem.
Teraz do kin wchodzi film, którego ma zamiar obejrzeć Miłość i inne używki :zakochany:

Proszę o tytuł i lekki opis najlepiej własnymi słowami, będę wdzięczna ;)

Alucard
Alucard
  6 lutego 2011

Romeo i Julia z Dicaprio :ziober2: wiadomka.
Ale bardziej to ci pomoże http://www.filmyromantyczne.pl :D

Endzi
Endzi
  6 lutego 2011

Ja wiem, ze w necie jest wiele. Ja chce opinii i filmu którego naprawdę warto obejrzeć. Jesteś bardzo pomocny :ziober2:

Endzi
Endzi
  6 lutego 2011

Poza tym "Miss Agnet" jak podają na tej stronie, to nie jest film miłosny i nie taki jakiego szukam. Oglądałeś Pamiętnik? Miłość po grób? To jest piękne :smutny:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lutego 2011

Co Ty Zadziorko :ziober2:

Ja tam w takich filmach nie gustuję, ale na szybko wpada mi kilka pozycji:
Holiday, Nigdy w życiu, Pretty Man, Słodki Listopad, 500 dni miłości.

Może czegoś nie widziałaś.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Endzi
Endzi
  6 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co Ty Zadziorko

Co ja? :pavarotti: a Ciebie wszędzie pełno;p

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Słodki Listopad

Z tym się zgodzę, ale reszta :nie:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ja tam w takich filmach nie gustuję, ale na szybko wpada mi kilka pozycji:

Dlatego pytam kobiet :jezyk2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lutego 2011
Endzi
Endzi: Co ja? a Ciebie wszędzie pełno;p

Serio? Kurde.

Endzi
Endzi: Z tym się zgodzę, ale reszta

To obejrzyj stare dobre kino typu Romeo i Julia czy Pearl Harbor.

Endzi
Endzi: Dlatego pytam kobiet

Wrażliwi faceci potrafią lepiej pomóc :swir:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Endzi
Endzi
  6 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Serio? Kurde.

Serio serio ;)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: To obejrzyj stare dobre kino typu Romeo i Julia czy Pearl Harbor.

To widział każdy. Ja chce filmy o których się nie słyszy, a gdzieś są i warto je oglądać. Pamiętnik obejrzałam przypadkiem dała mi go koleżanka. Nigdy o nim nie słyszałam, a żałuje.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wrażliwi faceci potrafią lepiej pomóc

Ale to nie Ty :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lutego 2011
Endzi
Endzi: Serio serio ;)

Muszę odpocząć wtedy.

Endzi
Endzi: To widział każdy. Ja chce filmy o których się nie słyszy, a gdzieś są i warto je oglądać. Pamiętnik obejrzałam przypadkiem dała mi go koleżanka. Nigdy o nim nie słyszałam, a żałuje.

Zapytam mojej siostry jak wróci o jakiś dobry film.

Endzi
Endzi: Ale to nie Ty

:crylol:
Chciałem to samo napisać.
Eee zgrywam się, na prawdę jestem uczuciowy :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Endzi
Endzi
  6 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Muszę odpocząć wtedy.

Nikt Cię nie wygania dopóki piszesz z sensem ;)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zapytam mojej siostry jak wróci o jakiś dobry film.

Ale nie mylić z filami typu "Idealny facet", bo to typowe komedie romantyczne, a nie filmy miłosne bardziej dramaty;p

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chciałem to samo napisać. Eee zgrywam się, na prawdę jestem uczuciowy :)

Możesz być uczuciowy, ale możesz nie znosić tego typu filmów. My kobiety mamy to do siebie, że większość z nas wyobraża sobie księcia na białym koniu. Każdy taki film pokazuje nam jak wielka i jak ważna jest miłość ;)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 lutego 2011

Chcialabym Ci pomóc, ale kompletnie nie jarają mnie takie filmy.

Mogę polecić za to serial Spartacus, miłości fizycznej tam tyle, że hoho:ziober2:.

:ziober2:
Endzi
Endzi
  6 lutego 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Mogę polecić za to serial Spartacus, miłości fizycznej tam tyle, że hoho.

Ale Wy nie rozumiecie jakiego ja gatunku filmów szukam :( Nie chce platonicznych miłości, seksu, zdrad i innych gówien. Chce nudną historię o prawdziwej miłości.
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  6 lutego 2011

Nie jestem na tyle romantyczna by się na tym znać, ale zapewne "Zakochanego Szekspira" do takich filmów bym zaliczyła. Nie ma nawet co do niego się przyczepić prócz kiepskiej gry G. Paltrow.
Ah no i nie wiem czy o takie filmy Ci chodziło bo to nie jest to klasyczny wyciskacz łez typu 'Szkoła uczuć'.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: 500 dni miłości

Yy, przecież to jest film o miłości, nie wyciska łez, ale przy setkach głupkowatych romantycznych komedii jest na serio świetny.
Miłość, uczucia.. opowiadane z perspektywy faceta co nie jest zbyt częste w tego typu filmach. Wiec ja bym zdecydowanie polecała.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lutego 2011
Endzi
Endzi: Nikt Cię nie wygania dopóki piszesz z sensem ;)

A czy kiedyś nie pisałem ? :D

Endzi
Endzi: Ale nie mylić z filami typu "Idealny facet", bo to typowe komedie romantyczne, a nie filmy miłosne bardziej dramaty;p

Oka, jak wróci to ją spytam.

Endzi
Endzi: Możesz być uczuciowy, ale możesz nie znosić tego typu filmów. My kobiety mamy to do siebie, że większość z nas wyobraża sobie księcia na białym koniu. Każdy taki film pokazuje nam jak wielka i jak ważna jest miłość ;)

Dobrze to napisałaś. Jednak pamiętaj film to film a życie to życie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 lutego 2011
Endzi
Endzi: Ale Wy nie rozumiecie jakiego ja gatunku filmów szukam :( Nie chce platonicznych miłości, seksu, zdrad i innych gówien. Chce nudną historię o prawdziwej miłości.

Doskonale wiem o co Ci chodzi :D

Pogrzebalam w pamięci i pewnie widziałaś, ale Joe Black mi się podobał :D, Dirty Dancing wiadomo, film mojej młodości :D, może Bodyguard ? Są to stare filmy, w tych nowszych o miłości się totalnie nie odnajduję.
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.