Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  29 grudnia 2010 (pierwszy post)

Polecacie jakieś książki o tematyce fantastycznej?
Wiedźmina, Władcę Pierścieni, Eragona, książki Prachetta te które są u mnie w bibliotece już przeczytałam.
Pozdrawiam:)

A.

diakonpath
diakonpath
  29 grudnia 2010

wszystkie ksziążki Philipa K. Dicka, sagę "Hyperion" Dana Simmonsa, "Peanatema" Neal'a Stephensona, trylogia "Czarnego Maga" Trudi Canavan, "Fundacja" Assimova, cały cykl "Diuna" Herberta wraz z pięcioksiągiem napisanym przez jego syna

diakonpath
diakonpath
  29 grudnia 2010

aha jeśli chodzi o polaków to przede wszystkim Piekara i Dukaj

curly0
Posty: 389 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
curly0
  29 grudnia 2010
Piekara.
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  29 grudnia 2010

Ok, dzięki;d

A.

LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  2 stycznia 2011

spróbuj "Śrubziemie" i "Kroniki Kresu"

teoretyk
teoretyk
  4 stycznia 2011

Witaj.Polecam książki Andrzeja Pilipiuka kroniki jakuba wedrowycza,polecam równiż książkę Brent weeksa:Droga Cienia,Na krawwędzi cienia i poza cieniem

ErisGrim
ErisGrim
  13 stycznia 2011

A ja tam szczerze uwielbiam Jakuba Ćwieka :P cała seria 'Kłamcy' po prostu totalnie wymiata. Jest dosyć lekka i dobrze się czyta.
Ostatnio zaczęłam też czytać 'Dragon Age- Utracony Tron' David'a Gaider'a. Z czystym sercem moge polecić ta lekture.

Książką, której zdecdoweanie nikomu bym nie poleciła jest 'Siewca Wiatru'. Skusiła mnie okladka i wydawnictwo. Ale to co znalazłam w środku było przerażająco nudne. Cała akcja strasznie się dłużyła i skończyłam w połowie.

diakonpath
diakonpath
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio zaczęłam też czytać 'Dragon Age- Utracony Tron' David'a Gaider'a. Z czystym sercem moge polecić ta lekture.

a grałas w dragon age? jesli ksiazka ci sie podobala to wydaje mi sie ze nie?
CzarownicyPies
CzarownicyPies
  16 stycznia 2011

Andrzej Pilipiuk, dla mnie mistrz polskiej fantastyki. :-)

Pabloniusz
Pabloniusz
  18 stycznia 2011

Cykl "Mroczna Wieża" Stephena Kinga.

diakonpath
diakonpath
  24 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cykl "Mroczna Wieża" Stephena Kinga.

jest to jakas odskocznia kinga od jego gatunku ale w moim odczuciu lepiej mu wychodza horrory PS. polecam "TO!"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.