abstractly
abstractly
  25 grudnia 2010 (pierwszy post)

Szukam tytułu filmu, który kiedyś oglądałam, nie pamiętam nawet dokładnie, co działo się w tym filmie, ale postaram się napisać jak najwięcej.
___
Młoda kobieta, nauczycielka, pewnego dnia razem z jakimś mężczyzną przeżywa wypadek samochodowy, ona wychodzi z tego "cała", ale facetowi coś się stało i przewożą go do szpitala. Akcja musiała dziać się dość szybko, bo kobieta jakimś cudem nie wiedziała, do jakiego szpitala on został przewieziony. Postanawia szukać na policji adresu szpitala wraz z jakimś przypadkowo spotkanym mężczyzną. Nigdzie nie potrafią jej odpowiedzieć na pytanie, w jakim szpitalu przebywa, nie mają żadnych informacji ani danych powiązanych z tą konkretną osobą i wypadkiem.
Potem nie pamiętam co było, wiem, że kobieta widziała jakieś dziwne twarze, i ten mężczyzna, którego spotkała przypadkowo na ulicy, i z którym była szukać adresu szpitala na komisariacie, też "zmieniał" twarz.
Na końcu okazało się, że facet, którego szuka, leży w szpitalu, który formalnie nie istnieje od kilkunastu lat, okazuje się, został spalony bodajże, ale ona jakimś cudem tam dociera i przekonuje się, że na miejscu dzieją się dziwne rzeczy, a personel też nie żyje od jakiegoś czasu.

To tyle co pamiętam.
Gatunek to horror albo thriller, nie pamiętam niestety niczego więcej, film jest anglojęzyczny.

abstractly
abstractly
  25 grudnia 2010
No i korzystając z okazji zapytam- jakie thrillery, horrory, slashery polecacie do oglądnięcia na wieczór?
Czekam na propozycje, ale nie interesują mnie tytuły takie jak:
Klątwa, Kiedy dzwoni nieznajomy, Koszmar z ulicy Wiązów, Sleepaway Camp, Hostel, Hotel Zła, Piątek Trzynastego, Droga bez powrotu, Teksańska masakra, Halloween, Oszukać przeznaczenie, Blood Creek. To wszystko oglądałam i chciałabym coś nowego.

Wie ktoś, gdzie można obejrzeć online filmy: Ostatni postój 2 i Lunapark?
Mogą być zagraniczne stronki... Ja szukałam i nie umiem znaleźć, ale może akurat ktoś przez przypadek znajdzie.
ichabod
ichabod
  25 grudnia 2010

Room 6

abstractly
abstractly
  25 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Room 6

Tak, teraz sprawdziłam i to ten tytuł. Dzięki!
pokahontazz
pokahontazz
  25 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No i korzystając z okazji zapytam- jakie thrillery, horrory, slashery polecacie do oglądnięcia na wieczór?

może Sierota?
abstractly
abstractly
  25 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sierota?

Przeczytam recenzję, zobaczę, czy mi się spodoba. Dzięki za propozycję. :)
LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  2 stycznia 2011

"Kręgosłup diabła"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.