abstractly
abstractly
  30 listopada 2010 (pierwszy post)

Kiedyś oglądałam taki film, dzisiaj sobie o tym przypomniałam i naszła mnie ochota żeby go znowu obejrzeć, ale nie znam tytułu.
W skrócie z tego co zapamiętałam: Kobieta, młoda pani architekt dostała zlecenie na wyburzenie starego bloku. Przyjechała na miejsce, zainteresował się nią młodszy chłopak, który miszkał tam z matką (albo może to była opiekunka). Kobieta odkryła, że w tym miejscu dzieje się coś dziwnego. Był w filmie taki moment, że chłopak zaprowadził ją do piwnicy i coś ją tam goniło. :woot: Końcówka filmu to realizacja planów zburzenia budynku, w ostatnich minutach do jego wysadzenia nie ma owej pani architekt i nikt nie wie, gdzie ona się podziewa. Okazało się, że chłopak był w niej zakochany, a ona jakimś cudem znalazła się pod ziemią w takiej dziurze z jakimś staruszkiem. Tylko sęk w tym, że nie pamiętam jak to się stało.
Wiem że opis dość prymitywny, ale może ktoś skojarzy.

Przy okazji. Na co lepiej iść do kina- Piła 3D czy Paranormal activity 2?

Pure4
Pure4
  30 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przy okazji. Na co lepiej iść do kina- Piła 3D czy Paranormal activity 2?

Paranormal Activity 1 nie zrobił na mnie wrażenia, na dwójkę się więc nie wybiorę. Jakbym to ja miała wybór - poszłabym na Piłę 3D.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 listopada 2010

a wiecej szczegolow?

1. gatunek filmu?
2. gdzie byl krecony? amerykanska produkacja? europejska?
3. z ktorego roku? mniej wiecej ???

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

abstractly
abstractly
  30 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Paranormal Activity 1 nie zrobił na mnie wrażenia, na dwójkę się więc nie wybiorę. Jakbym to ja miała wybór - poszłabym na Piłę 3D.

Na mnie ani Piła nie robiła specjalnego wrażenia ani paranormal. Ale na coś chcę iść, a żadnych innych fajnych filmów nie ma, z komedii też nic mi się w oczy nie rzuciło jak przegląliśmy repertuar.

massacre
massacre: 1. gatunek filmu? 2. gdzie byl krecony? amerykanska produkacja? europejska? 3. z ktorego roku? mniej wiecej ???

Sęk w tym że to co napisałam to wszystko co pamiętam. Jedyne co mogę dodać to że gatunek filmowy jakim był film to thriller, a produkcja z pewnością amerkańska. :tak: Nie był to raczej jakiś wielki hit kinowy, bo nazwę wtedy bym na pewno pamiętała, dlatego żadnego rozgłosu pewnie nie przyniósł. Stary nie był, podejrzewam że z kilku ostatnich lat na pewno, dokładnie nie wiem.
DangerousRelations
DangerousRelations
  1 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Piła 3D

:tak: zdecydowanie poszłabym na Piłę. Uwielbiam każdą część tego filmu i chyba nigdy mi sę nie znudzi.
abstractly
abstractly
  2 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zdecydowanie poszłabym na Piłę. Uwielbiam każdą część tego filmu i chyba nigdy mi sę nie znudzi.

W weekend się właśnie wybieram :)
feuliette
feuliette
  3 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Piła 3D czy Paranormal activity 2?

paranormal
CiamCiaramCjam
CiamCiaramCjam
  3 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś oglądałam taki film, dzisiaj sobie o tym przypomniałam i naszła mnie ochota żeby go znowu obejrzeć, ale nie znam tytułu. W skrócie z tego co zapamiętałam: Kobieta, młoda pani architekt dostała zlecenie na wyburzenie starego bloku. Przyjechała na miejsce, zainteresował się nią młodszy chłopak, który miszkał tam z matką (albo może to była opiekunka). Kobieta odkryła, że w tym miejscu dzieje się coś dziwnego. Był w filmie taki moment, że chłopak zaprowadził ją do piwnicy i coś ją tam goniło. Końcówka filmu to realizacja planów zburzenia budynku, w ostatnich minutach do jego wysadzenia nie ma owej pani architekt i nikt nie wie, gdzie ona się podziewa. Okazało się, że chłopak był w niej zakochany, a ona jakimś cudem znalazła się pod ziemią w takiej dziurze z jakimś staruszkiem. Tylko sęk w tym, że nie pamiętam jak to się stało. Wiem że opis dość prymitywny, ale może ktoś skojarzy.


film "zamurowani" :tak: oglądałem go gdzies niedawno :woot:
abstractly
abstractly
  3 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: film "zamurowani" oglądałem go gdzies niedawno

O! O niego mi właśnie chodziło. Dzięki! :)
CiamCiaramCjam
CiamCiaramCjam
  3 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: O! O niego mi właśnie chodziło. Dzięki! :)

spoko, nie był to jakiś szał... ale nie był też najgorszy :ziober2: taki niskobudżetowy ;p hehe
abstractly
abstractly
  3 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: spoko, nie był to jakiś szał... ale nie był też najgorszy taki niskobudżetowy ;p hehe

Nie no, szału nie było, wiadomo. :ziober2: Ale czasem lubię sobie oglądnąć takie trochę mniej ambitne filmy
ChybaKpisz
ChybaKpisz
  4 grudnia 2010

no to ja też się tu przyłączę
oglądałam kiedyś film, w którym dziewczyna miała chłopaka i był taki motyw, że on był jakiś taki chorobliwie zazdrosny, np. zobaczył że rozmawia z przyjacielem - kiedy ten przyjaciel poszedł leśną drogą za nim i go zamordował
było też coś takiego, że ojciec tej dziewczyny z nim rozmawiał i ten chłopak sam się potem pobił, pokazał tej dziewczynie i powiedział że to jej ojciec tak mu zrobił
no i pamiętam jeszcze taki motyw że on uciął głowę jej psa i potem ją wrzucił przez to takie wejście dla piesków ;D
kojarzy ktoś?

CiamCiaramCjam
CiamCiaramCjam
  4 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ChybaKpisz

tytuł filmu to "Strach" :ziober2:
ChybaKpisz
ChybaKpisz
  4 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tytuł filmu to "Strach"

no tak! dziękuję Ci ogromnie ;*
ChybaKpisz
ChybaKpisz
  4 grudnia 2010

a wie ktos gdzie moge go obejrzeć online? :woot:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.