Niffena
Niffena
  22 września 2010 (pierwszy post)

Wtam, poszukuję filmu ..właśnie...konkrety: fabuła - to obsesyjna milosc matki do syna, wiadomo o co chodzi. Ten film leciał bodajże na TVN-ie, jednak daty nie pamietam. Jezeli znacie filmy z taka fabula prosze o podanie tytułów. Film potrzebny jest mojej znajomej przy pracy magisterskiej, bede wdzieczna :tak:
Z gory dziekuje.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 września 2010

za mało szczegółów :and:

- Wszystko o mojej matce ?
- Uwikłani ?

...Ignorance is bliss...
AniEm
AniEm
  22 września 2010

wiem który film masz na myśli.. ten w którym matka próbuje coś zrobić nowej dziewczynie syna zgadza się>?

Soiko
Soiko
  22 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem który film masz na myśli.. ten w którym matka próbuje coś zrobić nowej dziewczynie syna zgadza się>?

Jego żonę, też coś kojarzę. To był film z cyklu "prawdziwe historie" na TVN.
LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  26 września 2010

Kiedyś był taki horror - matka była zazdrosna o syna i poszła za nim na jego randkę do ZOO a tam ugryzła ją zmutowana małpa.. no i potem z mamą zaczeły się dziać różne rzeczy np. zjadła psa sąsiadów i ktośtam wyciągał go jej z gardła, skóra z policzka jej się oderwała.. ucho jej odpadło.. ale niestety nie pamiętam co to był za tytuł, bo widziałam to przypadkowo za młodu, jakieś 16 lat temu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.