katrina1991art
katrina1991art
  10 września 2010 (pierwszy post)

Oglądał ktoś może ten film? ja niedawno i wywarł na mnie ogromne wrażenie, jest wręcz niesamowity... zwłaszcza końcówka wtłacza w fotel. A wy? Jakie odnieśliście wrażenie?

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A wy? Jakie odnieśliście wrażenie?

spodziewałem się czegoś na miarę "W pogoni za szczęściem" - ( rola Smitha) jednak się rozczarowałem
film całkiem fajny lecz przewidywalny i od połowy filmu wiadomo jak to się zakończy
szkoda...bo brakowało właśnie takiego mocnego finału
Jak dla mnie dobry pomysł na film/historię lecz nie wykorzystany w pełni
...Ignorance is bliss...
legasy
legasy
  10 września 2010

Oh, oglądałem i to dość dawno temu, wiadomo że są mocniejsze i bardziej wciągające filmy, ale z chęcią obejrzałbym go jeszcze raz.

Kalida
Kalida
  10 września 2010

film fajny podobal mi sie :)

WujekWojtek1988
WujekWojtek1988
  11 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądał ktoś może ten film? ja niedawno i wywarł na mnie ogromne wrażenie, jest wręcz niesamowity... zwłaszcza końcówka wtłacza w fotel. A wy? Jakie odnieśliście wrażenie?

Odniosłem bardzo pozytywne wrażenie. Film jest ciekawy i porusza ciężki temat związany z odkupieniem. Samo odkupienie nie było powiązane z żadną doktryną religijną tylko prawdziwym wyborem i aktem człowieczeństwa - to szczególnie zwróciło moją uwagę.
katrina1991art
katrina1991art
  11 września 2010
legasy
legasy: są mocniejsze i bardziej wciągające filmy

podaj jakiś przykładowy tytuł, chętnie obejrzę coś interesującego.
Soiko
Soiko
  12 września 2010

Śliczny film i szkoda, że właśnie tak się skończył :smutny:
Lubie takie filmy i lubię Will Smitha :zakochany:

Insuffisant
Insuffisant
  12 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądał ktoś może ten film? ja niedawno i wywarł na mnie ogromne wrażenie, jest wręcz niesamowity... zwłaszcza końcówka wtłacza w fotel. A wy? Jakie odnieśliście wrażenie?

To jeden z moich ulubionych filmów i jeden z nielicznych, podczas którego płakałam.
Gothiclady
Gothiclady
  13 września 2010

świetny film, płakałam na nim jak bóbr :)

teoretyk
teoretyk
  15 września 2010

WitamŚwietny film bardzo się mnie podobał.Polecam Tobie film 21 gramów-Alejandro Inarritu.

styka51
styka51
  18 września 2010

Świetny film.. płakałam na nim jak głupia... Ale coś czuję, że za jakiś czas obejrzę go jeszcze raz :tak:

Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  20 września 2010

Film warty obejrzenia ale tak mniej wiecej od połowy jest juz wiadomo jak się zakonczy..
brak takiej powalającej jak ja to mówie koncówki ;p

"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądał ktoś może ten film? ja niedawno i wywarł na mnie ogromne wrażenie, jest wręcz niesamowity... zwłaszcza końcówka wtłacza w fotel. A wy? Jakie odnieśliście wrażenie?

Oglądałam, oglądałam : ) Co prawda połowy już nie pamiętam, ale wiem, że był fajny : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.