Konradziq
Konradziq
  27 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Widzieliście już trailer Harrego Pottera? Nie? To ja Wam pokażę :w00t: :w00t: :w00t:.
http://www.youtube.com/watch?v=_EC2tmFVNNE

Tak? To nie klikajcie :and:.

Pytania:
Jak mocno nie możecie się doczekać premiery? To już w listopadzie! (miałem pisać, że w Polsce premiera pewnie będzie po Nowym Roku, ale według filmwebu dwa dni po światowej premierze, czyt. 19.11.2010)
Oglądaliście "Księcia Półkrwi"? Jakie wrażenia?
Macie jakieś oczekiwania co do pierwszej i drugiej części "Insygni Śmierci"?
Denerwuje Was to czekanie? Szczególnie, że druga część wejdzie dopiero w lipcu...
Która część filmu najbardziej Wam się podobała?

Ja się już nie mogę doczekać! Dla mnie, ostatni tom był najlepszy!

Patty527
Patty527
  2 września 2010
Konradziq
Konradziq: Jak mocno nie możecie się doczekać premiery?

Trochę mocno ;d

Konradziq
Konradziq: Oglądaliście "Księcia Półkrwi"? Jakie wrażenia?

Jak zawsze mi się podobało.

Konradziq
Konradziq: Denerwuje Was to czekanie?

Nie.

Konradziq
Konradziq: Która część filmu najbardziej Wam się podobała?

Chyba pierwsza.
julCiak69
julCiak69
  2 września 2010
Konradziq
Konradziq: Jak mocno nie możecie się doczekać premiery? To już w listopadzie! (miałem pisać, że w Polsce premiera pewnie będzie po Nowym Roku, ale według filmwebu dwa dni po światowej premierze, czyt. 19.11.2010) Oglądaliście "Księcia Półkrwi"? Jakie wrażenia? Macie jakieś oczekiwania co do pierwszej i drugiej części "Insygni Śmierci"? Denerwuje Was to czekanie? Szczególnie, że druga część wejdzie dopiero w lipcu... Która część filmu najbardziej Wam się podobała? Ja się już nie mogę doczekać! Dla mnie, ostatni tom był najlepszy!
Ja nawet nie wiem, że jest przewidywana premiera, dzięki za informację. :)
Nie obejrzałam, póki co. Nosze się z kupnem filmu na dvd, ale póki co, patrząc na ceny - podziękuję. ;)
Żeby była zrealizowana zgodnie z książką, bez żadnych większych zmian, jak np. w piątej części - "Zakonie Feniksa".
Nie, bo nie miałam tej świadomości, zresztą spływa to po mnie, jak po przysłowiowej kaczce. ;)
Nie wiem, ale chyba "Więzień Azkabanu", pomimo wielu przeinaczeń.

Ja osobiście uwielbiam trzecią część. Podoba mi się z tego względu, że Harry miał ten cień nadziei na poprawę swojego życia w pewnym momencie. :tak:

Trailera nie obejrzałam - nie chce mi się póki co.
Ilya
Ilya
  3 września 2010
Konradziq
Konradziq: Oglądaliście "Księcia Półkrwi"? Jakie wrażenia?

Słaby, zwłaszcza scena "bitwy o Hogwart"

Konradziq
Konradziq: Macie jakieś oczekiwania co do pierwszej i drugiej części "Insygni Śmierci"?

Żadnych.

Konradziq
Konradziq: Denerwuje Was to czekanie? S

Nie. Właściwie nie czekam - wyjdzie kiedy wyjdzie, Insygnia mnie zapewne nie zachwycą.

Konradziq
Konradziq: Która część filmu najbardziej Wam się podobała?

Więzień Azkabanu rządzi.
Aivalar
Aivalar
  14 września 2010
Ilya
Ilya: Słaby, zwłaszcza scena "bitwy o Hogwart"


Chyba pomyliłaś części.
Bitwa o Hogwart jest w Insygniach Śmierci.
Premiery tej części jeszcze nie było.
:and:
julCiak69
julCiak69
  14 września 2010
RexMundi
RexMundi: mi szkoda było tylko Lupina i Tonks ( bo dopiero co zostali rodzicami)
Pospisuję się pod Twoją wypowiedzią, Kamilu. Aczkolwiek jeszcze szkoda mi było Freda. :and:
ramonescojones
ramonescojones
  16 września 2010

Lubie tę sęrię. Mozna powiedzieć, że się nimi wychowałem, rośliśmy prawie równo :D

DarthZod
Posty: 1628 (po ~199 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 24
DarthZod
  20 września 2010
Konradziq
Konradziq: tym bardziej ze ostatnie czasc bedzie podzielona na dwa filmy - dobrze ze sa nakrecone juz ..bo harry jak i reszta sa juz przy starzy

podobnie było z Władcą Pierścieni z tym,że wszystkie trzy części były nakręcone od razu. Matrix Reaktywacja i Matrix Rewolucje też były rozdzielone.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.