rafiki1989
rafiki1989
  25 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Witam, jak sądzicie czy zrobią kiedy kolwiek kontynuacje Fali?? bo skończyli ją w bezsensownym momencie, ponoć gdzieś słyszałem, że była robiona wersja kinowa 2 godzinna. Ale nic o tym dalej nie słychać a szkoda bo z chęcią zobaczył bym dalesze przygody Szajby, Czarnej, Rafalskiego, Witka. Na prawdę ten serial opowiadał ciekawe historie i dał się zżyć z aktorami..

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czarnej,

Czarna została Nianią
nie ma czasu na strzelanie pistoletami

Konto usunięte
Konto usunięte: czy zrobią kiedy kolwiek kontynuacje Fali??

Stacja Polsat nie potwierdziła chęci kontynuowania serialu, ani nie ogłosiła zakończenia produkcji. Powstał także scenariusz do filmu stworzony przez Władysława Pasikowskiego.

może mieli coraz mniejsza widownie , może nie mieli gdzie wcisnąć serialu bo pojawiły się programy typu
Jak oni wyją czy cyrk zagłady itp.
byc może nie wykupili licencji na kolejne sezony
cóż.. nie wiem czy teraz jest sens jeszcze kontynuowania serialu.. wszyscy się postarzeli a wstawianie nowych aktorów w stare role ..było by samobójstwem
takie cyrki to jedynie w Klanie przejdą :D
...Ignorance is bliss...
rafiki1989
rafiki1989
  25 sierpnia 2010
RexMundi
RexMundi:

Hmm skoro nie zakończyła to jakąś tam tylnią furtkę ma a czy aktorzy się aż tak postarzeli?? Raczej nie mineło raptem 2 lata od ostatniego odcinka V serii. A 5 seria nie kończy się wcale, co z Silene?? co z córką Sieradzkiego?, jak zakończy się pojedynek Dragonov - Tatiana?, nie mogli przerwać o tak serialu bez zakończenia! na rzecz cyrku! jak oni wyją!
Patty527
Patty527
  25 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

No ja tez lubię ten serial. Najchętniej obejrzałabym go od początku ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm skoro nie zakończyła to jakąś tam tylnią furtkę ma a czy aktorzy się aż tak postarzeli?? Raczej nie mineło raptem 2 lata od ostatniego odcinka V serii. A 5 seria nie kończy się wcale, co z Silene?? co z córką Sieradzkiego?, jak zakończy się pojedynek Dragonov - Tatiana?, nie mogli przerwać o tak serialu bez zakończenia! na rzecz cyrku! jak oni wyją!

w przeszłości zdarzało się że "uśmiercano" seriale z dobrą fabułą i ogólnie dobre same w sobie... skreślało je natomiast to że traciły widownie
być może tak jest i w tym przypadku - rzesza fanów serialu nie była na tyle wystarczająca by producenci i ogólnie Polsat zdecydował się na kolejny sezon
być może nie dogadano się z aktorami - honorarium ? .
Może skończyły się kontrakty aktorów ze stacją ? Czarna uciekła do TVN grać nianie, wieczorkowski robi Czas Honoru w TVP2 itd.
może inne stacje podkradły Polsatowi aktorów a jak pisałem wcześniej ..opcja wstawienia nowych aktorów w miejsce starych bohaterów nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem

ale to tylko domysły..pewnie jakby poszukać w necie to by się sprawa rozwiązała
nie wiem co robią inni :woot:
...Ignorance is bliss...
innocent0kiss
innocent0kiss
  1 września 2010

Kochałam ten serial.
Dużo lepszy był od kryminalnych.
Skończyło się w chorym momencie, ale widocznie tak miało być.
Z drugiej strony dobrze, bo jakby miało się to tak bez sensu ciągnąć...

GRHeadshot
Posty: 98 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 75
GRHeadshot
  1 września 2010

Na ipla.pl można obejrzeć są wszystkie sezony :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.