belgowaa
Posty: 1 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
belgowaa
  24 lipca 2010 (pierwszy post)

macie konie.?
jak tak to piszcie rasy,imiona,charaktery.;)
wszystko co się da.:D
:zakochany:

testt
testt
  25 lipca 2010

w moim domu ledwo znalazło się miejsce dla jednej psiny, a co dopiero dla konia - nie mam konia.

w ogóle to nie wiem co ładnego jest w koniach :woot:

Kalida
Kalida
  25 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle to nie wiem co ładnego jest w koniach

bardzo duzo
ale skoro nie widzisz w nich nic to bez sensu pisac ci jakie to niesamowite zwierzeta
po prostu szkoda na to czasu
TRRIAK
TRRIAK
  25 lipca 2010

Kiedyś szedłem sobie lasem i jechała wataha tych tajemniczych stworzeń, niestety wiatr wiał w moją stronę i ich zapach mnie skosił:D Więc moim zdaniem tylko ładnie wyglądają- zza okna.

PanMarian
PanMarian
  26 lipca 2010

Ja mam konia, ale nie pokażę bo się wstydzę :cenzura:

shamaramorgan
shamaramorgan
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w moim domu ledwo znalazło się miejsce dla jednej psiny, a co dopiero dla konia - nie mam konia.

moja kuzynka chciała trzymać orkę (kiedy na czasie był film "uwolnić orkę") w wannie, więc ty dla konia pewnie też znalazłabyś miejsce :D

belgowaa
belgowaa: macie konie.? jak tak to piszcie

koń jaki jest każdy widzi...

Mam siostry. To mi wystarczy :d
Precelek
Precelek
  26 lipca 2010
belgowaa
belgowaa: macie konie.?

Nie mam. Nie przepadam za tymi zwierzętami.
testt
testt
  27 lipca 2010
Kalida
Kalida: bardzo duzo ale skoro nie widzisz w nich nic to bez sensu pisac ci jakie to niesamowite zwierzeta po prostu szkoda na to czasu

tym bardziej, że nie łatwo byłoby mnie przekonać.
Dla mnie najlepszym zwierzęciem byłoby jakieś, które by mało jadło, całymi dniami spało i wypróżniało się raz na tydzień :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: moja kuzynka chciała trzymać orkę (kiedy na czasie był film "uwolnić orkę") w wannie, więc ty dla konia pewnie też znalazłabyś miejsce :D

... pewnie, ostatnio wyprzątnąłem wszystkie graty spod łóżka, może tam by wszedł :D
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  28 lipca 2010
belgowaa
belgowaa: macie konie.?

cięzko mieć konia w bloku ,
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.